Jump to content

Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi

SSurvivoRR

Önerilen İletiler

Takip Et Butonu Bitti , Amma ve Lakin , Anasayfada Post Sıralamada Sıkıntı Oldu Bu Sefer , Bu Biryana Dursun , Admin Panelinide Yavaştan Kodlamaya Başlayacağım , Sırf Arayüzü Görmeniz İçin Önümüzdeki Hafta Sonu Bİrkaç Saatlik Kapalı Beta Açabilirim , Ama Anasayfadaki Post Sıkıntısı Baya Canımı Sıktı ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Arkadaşlar . Son Günlerde Animeye Fazlasıyla Önem Vermeye Başladım . Bunun Bir Sonucu Olarak , Sadece Animecilerin Girebileceği Bir Sosyal Medya Sitesi 'YAZMAK' Istiyorum . Bu Konuda Türkanime

Evet Arkadaşlar PHP ve Mysql Ile Sistemi Yazmaya Karar Verdim , Aynı Facebooktaki Sayfa Sistemi Gibi Anime Sayfaları Olacak , Wikiler , Wallpaperlar vs Buralara Girilebilecek ... Ayrıca Populer Anime

Bencede Site pek tutmaz gibime geliyor.

Evet , Yeniden Geldim :)

Durumdan Kısaca Bahsedeyim , Anasayfadaki Listelemeyi Henüz Tamamlamadım , Daha Doğrusu Tamamlayamadım Çünkü Gerekli Kod Bilgim Yok Sanırım , Ama Baya Bir Kişiye Erişim , Sorunu Çözeceğime Inanıyorum . Bu Yüzden Anasayfayı Geçici Olarak Bir Yerde Tutup Bir Admin Paneli Hazırlamaya Başladım , Yarın Yeni Üye Onaylama Kısmını Bitireceğim , Daha Sonra Gönderilerinizi Silme Kısmını Yapacağım , Anasayfadaki Sorunda Çözüldüğünde Site Betaya Çıkacak , Beta İçin Sabırsızlanıyorum , Ama Eminim Boş Bir Beta Olacaktır . :| Amaç Sadece Arayüzü Göstermek , Hatta Belki Kişi Listelemeyi Bile Açmayabilirim . Beta İçin Ticket Kısmıda Yazacağım , Çok Uzun Sürmez Ama Yinede Bir İş İşte :D

Neyse :D Size İyi Günler , Ben Kodlamaya Devam :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

OtakuSekai'nin Yeniden Kurulmuş Olduğunu Görüyorum . Baya İyi Bir Clone Script Hazırlamışlar Doğrusu . Rakibimi Tebrik Etmek İstiyorum :)

İkinci Olarak Admin Panelinin Büyük Bir Kısmı Bitti Ama Anasayfadaki Algoritmayı Hala Çözemedim :S O Algoritma Çözülür Çözülmez Site Betaya Çıkacaktır . Ayrıca Bu Ara Finallerim Olduğu İçin 2 Hafta Kodlama Yapamayacağım . Kusura Bakmayın :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Uzun Bir Sürenin Ardından Herkese Merhabalar Arkadaşlar :) Bu Başlıkla Ilgilenmediğimi Sananlar Olabilir . Ama Aksine Hergün Bakıyorum . Henüz Dün Gece 5-6 Saatlik Bir Araştırma Yaparak ve 5-6 Saat Kod Yazarak Anasayfadaki Listeleme Sorununu Çözdüm (Çokda Basitmiş :() . Neyse , Lakin Bu Sorun Yüzünden Profil ve Anasayfa Dışındaki Herşey Silindi :( Daha Doğrusu İşe Yaramaz Hale Geldi . Bu Halinde Bir Beta Istemiyorum . Bu Yüzden Site Beni Tatmin Edene Kadar Betaya Çıkmayacak . (Bu Beta Olayıda Yılan Hikayesine Döndü :( ) Neyse , Bugünlük Ekleyeceklerim Bu Kadar . Şimdi Kodlamaya Başlıyorum . Sizinle Daha Sık Görüşmek İçin Can Atıyorum . Sizde Bu Sırada Eklenmesini Istediğiniz Özellikleri Buradan Bana Ulaştırabilirsiniz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Sizi Oyalıyorum Sanmamanız İçin Projenin Resimlerini Paylaşıyorum . En Başından Beri Sürpriz Olsun Istemiştim Ama Madem Beta Yok Resimlere Bakın En Azından . Her Zaman Söylediğim Gibi , Eklenmesini Istediğiniz Şeyleri Buradan Yazabilirsiniz :)

Anasayfa : 

7YbPP5.png

Profil Sayfası :

JX46BE.png

vmLR3v.png

Giriş Ekranı :

BE06ZD.png

Ilk Olarak Soracağınız Soruarı Ben Şimdiden Yanıtlayım ,

1 - Bu Hali Çok Küçük Değil Mi ? Hani Wikiler , Wallpaperlar ?

Bu Hali Şu An Sadece Sosyal Medya Kısmının Bitmesi İçin Yapılmış Bir Adım Dediğim Gibi Her şeyi Silmek Zorunda Kaldım ve Mail Kısmınıda Sabahtan Beri Kodluyorum . Bu Hale Gelmek İçin Yaklaşık 5 Saat Aralıksız Kodlama Yapmak Zorunda Kaldım ... Ana Sosyal Medya Şablonu Bittiği Anda Wikilere , Ardındanda Wallpaper Sayfalarına Geçeceğim :)& :); :))& :);

2 - Bazı Sayfalar Kötü Görünüyor ve Site Çok Sade ...

Evet Bunların Bende Farkındayım . Çoğu Sayfa Proje Temeli Bittikten Sonra Yeniden Düzenlenecek . Özellikle Anasayfadaki Durum Güncelle Kısmından Çok Rahatsızım ... Site Aldığım Template Halinden Çok Çok Çok Sade Lakin Bunlar Projenin Hızlıca Bitmesi İçin , Template'deki Herşey Güncellemeler Ile Eklenecek :)

Takip Edin , Destek Olun ...

Zaten Bunları Yapanlara Teşekkürlerimi Sunuyorum Tekrar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet Arkadaşlar , Bir Geliştirme Sürecinin Daha Ardından Tekrar Merhabalar , Neler Mi Yaptım , Çoooook Küçük Bir Settings ve Admin Sayfası , Birde Sorunları Iletebileceğiniz Bir submitticket Sayfası . Yani , Uzun Lafın Kısası . Scriptimiz Hazır . Eğer Bir Sorun Olmazsa Birkaç Gün İçerisimde Ilk Betasına Başlayacağız . Ilk Beta Gelmeden Önce Küüçük Bir Ekleme Daha Yapılmalı , Ardıklarımızı Bulacağımız ve Takip Edebileceğimiz Bir Arama Sayfası . Bu Adımdan Sonra Ilk Beta Devreye Girecek ve En Basit Haliyle Sizlere Sunulacak . Sizde Yaklaşık Olarak 3 Gün Sistemi Inceleyip Hatalarını Arayacaksınız ve Bulduğunuzuda submitticket.php veya Bu Konu Üzerinden Bana Iletebileceksiniz . Henüz Bu Scripte Bir Sistem Diyemem Çünkü Hayalimin Çok Çok Çok Gerisinde , Lakin Dediğim Gibi Bu Sadece Temelleri Konu Alan Bir Başlangıç . Adım Adım Büyüyüp Sonunda Mutlu Sona Ulaşacağız :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar . Dun Gece Itibari Ile Sitenin Ilk Betalık Hali Bitti Aslında . Gece 00:00da Betayı Başlatmak Istiyordum . Lakin siteyi Yazarken Kullanmış Olduğum Nesne Tabanlı Mysqli PHPnin 5.3 surumunde Gelmiş , Sunucum Ise 5.2.12 Surumunu Kullanıyor . Bu Yüzden Hiçbir Veritabanı İşlemi Yapılamıyordu. Yarın Bileciğe Gideceğim , Yolda Dosyaları Guncelleyeceğim ve Bir Aksilik Olmazsa Gece İtibariyle Beta Başlayacak .

Daha Önceden Kapalı Beta Yapmak Istemiştim . Ama Sanırım Açık Beta Yapacağım. Herkesi Bekliyorum. Yarın Duruma Göre Bir Duyuru Daha Yapacağım . Fakat , Betacılar Yarın Gece Itibari Ile Hazır Olsunlar . Beta Pazar Gecesine Kadar Sürecek . Pazar Gecesi Kapatılacaktır .

Bilginize Sunarım . Şimdiden Herşey İçin Teşekkür Ediyorum Takip Edenlere ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir webmaster olarak söylüyorum, Facebook bütün sitelerin canına okudu. Ciddiyim, sosyal ağlar tüm webmaster'lara zarar verdi. Site yerine sosyal ağ grubu aç oraya toplanalım, eğer istersen yoksa site iyi.

Aynen bende bir tasarımcı olarak arkadaşın düşüncelerine katılıyorum. 

Sen günlerce düşünüceksin sonra tasarlıyıp birde yazmaya uğraşıcaksın sonra bir süre ümitle bekliceksin ve site tutmicak :/

Daha sonra kapatıcaksın en kötü tasarımıda satarsın.

Yani bence bulaşma istersen bir ara vardı böyle bir site oda uçtu gitti :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanıyorum Ki Ben Anlatamıyorum Kendimi Size :)

Sorun Tutması Yada Tutmaması Değil Benim İçin . Benim Onu Yapmış Olmam . Sadece Ben Kullansamda Önemli Değil . Bu Kendimi Geliştirmek İçin Yazdığım Bir Scriptti . Bende Boş Boş Bir Site Yapmayım Bari Bir Felsefesi Mantığı Olsun Dedim ve Olay Burdan Geldi . Sitenin Tutması Yada Tutmaması Önemli Değil , Dediğim Gibi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.