Jump to content

Selaaaaaaaam :3

Nanilyas

Önerilen İletiler

Ben bayadır bu forumdayım ama bi merhaba diyemedim ya :D

Animelere olan sevgim ablam sayesinde oldu birlikte Sailor Moon izlerdik öyle öyle başladım 

LoL oynuyorum profesyonel değilim -_- Ama yapıyorum bişiler :D:d:d:d

14 yaşındayım Lise 1 :P Ki arkadaş ortamım iyi değil animelerle alakalı arkadaşım yok 

Çoğu anime izleyenler gibi bende bişiler çizittiriyorum gölgelendirmelere bile geçtim sitenin dergisi çok yardımcı oldu :D 

Bu siteyi çooooook seviyorum , tek kullandığım sanal site burası diğerleri boş zaman olarak nitelendiriyorum

Arigatooooo :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bayadır bu forumdayım ama bi merhaba diyemedim ya :D

Animelere olan sevgim ablam sayesinde oldu birlikte Sailor Moon izlerdik öyle öyle başladım 

LoL oynuyorum profesyonel değilim -_- Ama yapıyorum bişiler :D:d:d:d

14 yaşındayım Lise 1 :P Ki arkadaş ortamım iyi değil animelerle alakalı arkadaşım yok 

Çoğu anime izleyenler gibi bende bişiler çizittiriyorum gölgelendirmelere bile geçtim sitenin dergisi çok yardımcı oldu :D

Bu siteyi çooooook seviyorum , tek kullandığım sanal site burası diğerleri boş zaman olarak nitelendiriyorum

Arigatooooo :P

Seni tanıdığıma sevindim, bir soru sormuştunuz bana, o sorununda cevabını da verelim. Evet, şirket içi gerçek olacak ve ALLAH izin verirse Japonya'da olacaktır. Orası cidden en büyük hayalim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.