Jump to content

Naruto’ya Yeni Devam Mangası Geliyor!


Berker51

Recommended Posts

mini-naruto-mangasi.jpg

 

 

Shonen Jump gelecek hafta 50. sayısında Masashi Kishimoto’nun ninja serisi Naruto’nun 2015 yılında küçük bir devam mangası ile yeniden dirileceğini duyuracak. Bu habere tabii ki tepkilerde gecikmedi ve manganın yayıncısının Naruto’dan gelen paradan henüz vazgeçmediğini ve hale ilgi çekiyorken Naruto serisini olabildiğince sömüreceği konusunda yorumlar yapıldı.

 

Kaynak: ANNGeri Sayım Yapılan Yeni Naruto Mangasında Bizi Ne Bekliyor?

 

Yaklaşık 1 ay önce başlayan geri sayım ile birlikte Naruto ile ilgili olarak yeni bir projenin olacağından bahsetmiştik. Heyecanlı bekleyişin ardından manganın bitmesiyle birlikte bu projenin detayları ortaya çıkmaya başladı. Öncelikle 2015 ilkbahar döneminde yeni bir Naruto mangası başlayacak. Masashi Kishimoto’dan bu kez mini bir manga olarak karşımıza çıkacak olan eser, yeni bir dönem ve yeni bir jenerasyonu işleyecek. Ancak Naruto mangasında olduğu gibi öyle büyük savaşlar, epik olaylar falan beklerseniz hayal kırıklığına uğrarsınız çünkü bu manga yeni jenerasyon karakterlerin (çocukların) Konoha’daki günlük hayatlarını konu alacak. Bahsi geçen manganın çok uzun süre boyunca devam etmesi güya planlanmıyor fakat konu Naruto olunca daima yapılabilecek şeyler vardır, öyle değil mi? Yeni dönem Naruto çalışmaları sadece bu mini manga serisiyle bağlı kalmayacak gibi görünüyor çünkü bu mini manga yeni jenerasyon projesinin yalnızca bir parçası.

 

mini-naruto-mangasi.jpg

 

Bunun dışında yayıncı Shueisha, Naruto’nun yan hikayelerine ait kitapları piyasaya çıkartacak. Bu kitaplar başrolde Kakashi ile başlayacak. Yazarlığını ise Naruto: Dokonjou Ninden romanının hikayesini yazan Akira Higashiyama üstlenecek.

Sizce Naruto’nun yeni mangası tatmin edici olabilir mi ve ne olursa olsun Naruto bir şekilde devam etmeli mi?

 

Kaynak: AnimeFantastica

Link to post
Share on other sites

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Shonen Jump gelecek hafta 50. sayısında Masashi Kishimoto’nun ninja serisi Naruto’nun 2015 yılında küçük bir devam mangası ile yeniden dirileceğini duyuracak. Bu habere tabii ki tepkilerde gecikmedi v

Bu yeni çağ (yeni dünya) geyiği hunter x hunter ve one piece'de var, birde naruto ve akabinde bleach'de gelir, iyice yalama olur. Hep Dragon Ball yüzünden bunlar, bitmişken lastik gibi uzattı seriyi v

Gelse iyi olur okurum

Ninja Dünyası kurgusunun yok olmasını istemem açıkçası ama böyle bir şeye başlayacaksa sağlam giriş yapmalı adına yakışır şekilde.
Aynı zamanda tam bitti derken yeni bir şeylerin çıkacak olması haberi de beni sinir ediyor duygusal olarak alışmamışken duruma.
Güzel bir şeyler olursa seve seve herkes okur tabiiki ama bazen de zirvede bırakmak lazım sanki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.