Jump to content

Mangakalardan Naruto’ya Övgüler

Berker51

Önerilen İletiler

safe_image.jpg

15 yıllık macera bitti ve bir çok hayranın olduğu gibi bir çok mangaka da Naruto’ya övgülerini sundu. Bir çok mangaka bir insanın çabalarını ve işlerini onurlandırmak için kullanılan “Otsukaresama deshita” sözünü kullandı.

Masashi Kisimoto | Naruto

Son bölümde karışık duygular içerisindeyim,hem mutluluk hem de üzüntü. Yine de, şunu açıkca söyleyebilirim bütün okuyucularıma teşekkür ederim. Sonuçta, gerçekten teşekkür ederim. Otsukaresama dattebayo!!

Yusei Matsui | Assassination Classroom
Böyle büyük bir işin bitişine şahitlik etmek büyük bir onur. Masashi Kishomoto, gerçekten, Otsukaresama deshita.

Kohei Horikoshi | MY HERO ACADEMIA

Naruto gençliğimdi. Bu harika Shonen manga için teşekkürler.

Yuto Tsukuda and Shun Saeki | Food Wars: Shokugeki no Soma
Orta okulda yollarımız kesişmişti ve sonunda…! Kishimoto-sensei, Otsukaresama deshita! Buna hepimiz hemfikiriz!

Kawada | Hinomaru-Zumou
Genç bir öğrenciyken bile bu hikayeyi okumaktan zevk alırdım. Sana imreniyorum. Kishimoto-sensei, Otsukaresama deshita!

Hideaki Sorachi | Gintama
Shinobi geçerken, tahmin ettiğim gibi, rüzgar güçlendiriyor. Kishimoto-sensei,  As the shinobi passes by, as I expected, the wind feels refreshing. Kishimoto-Sensei, içten bir hoşçakal, dattebayo!

Shuichi Aso | The Disaster of PSI Kusuo Saiki
Bu haftanın final bölümü, korkunç bir şekilde harika bir şeydi. (Gülüyor) Kishimoto-Sensei, Otsukaresama deshita!

Haruichi Furudate | Haikyu!!
Onunla Jump Festa da çalışmaktan onur duydum. Her zaman Naruto gibi havalı olmak istemişimdir.

Mitsutoshi | Shimabukuro Toriko
Uo! Kishimoto-san, 15 yıl için, gerçekten Otsukaresama deshita! Naruto, teşekkürler!

Naoshi Komi | Nisekoi
Böyle büyük bir serinin sonuçlanmasına tanıklık etmek, çok mutluyum! Gerçekten, Otsukaresama deshita!

Daisuke Ashihara | WORLD TRIGGER
Jump’ın tarihe geçmiş işlerinden birinin sonuçlanması, Kishimoto-Sensei, 15 yıllık bir seri, Otsukaresama deshita.

Shinsuke Kondo | JUDOS
15 yıldır Jump’ı taşıyan bir sütun. Bütün kalbimle, saygımla, Kishimoto-sensei, Otsukaresama deshita!

Ippei Goto | Hi-Fi CLUSTER
Kishimoto-sensei, bütün bu yıllar için, Otsukaresama deshita.

Ryo Nakama | The Story of Isobe Isobee
Naruto’dan sonra, genç bir mangaka olarak, şimdi, çoşkuluyum ve geleceği düşlüyorum. Elimden geleni yapacağım.

Osamu Akimoto | Kochikame
Kishimoto-san, 15 yıllık bu seri için, Otsukaresama deshita. Yeni işinIe geri dönüşünü bekliyorum.

Yuto Kubota | Sporting Salt
Kishimoto-Sensei, Otsukaresama desu. Çocukluğumdan beri okuyorum. Rock Lee’yi seviyorum!

Yusaku Shibata | Yoakemono
Kishimoto-sensei, Otsukaresama deshita. Yeni bir başlangıçla bekliyoruz. Teşekkürler.

Tite Kubo | BLEACH
Kishimoto-san, Otsukaresama deshita! Bitirmenin yoğunluğunu ve yorgunluğunu biliyorum, lütfen iyi dinlen!

Eiichiro Oda | ONE PIECE
Hem arkadaşım, hem de rakibim, 15 yıllık samimi serin için teşekkürler!! Kishimoto-san, Otsukaresama!!

Oda-sensei, ayrıca One-Piece’in 766. sayısının kapağına gizli mesajlar ve eşyalar gizledi. Nami’nin giysisi, One Piece yazısında Naruto’dan simgeler gözükmesi. Ayrıca Luffy bir ramen dükkanında ve karşısında sanki Naruto oturuyor gibi gözükmesi.

QLmzFy6.jpg

Kishimoto-sensei de bu jeste karşılık vermekte gecikmedi ve Naruto’nun kafa bandına Luffy’nin Straw Hat Pirate logosunu çizdi.

P2YBZWT.jpg

Kaynak: Anitoryum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

15 yıllık macera bitti ve bir çok hayranın olduğu gibi bir çok mangaka da Naruto’ya övgülerini sundu. Bir çok mangaka bir insanın çabalarını ve işlerini onurlandırmak için kullanılan “Otsukaresama des

Tite Kubo, bir daha anime işlerine girişme reyting çalıyon demeye çalışmış  :D

vay be narutoya da hoşçakal diyoruz artık.inanası gelmiyor insanın :D hoş ben bayağıdır ara verip okumuyordum mangayı ama bitiş haberiyle daha bir okumasam mı bitmesini görmek istemiyorum hissi geldi. ama tabii ki okuycam  :P

bir devrin bitişi gibi bir şey oldu azıcık hüzünlü felan ama bakalım devam serisi haberleri var.kisimoto sensei ellerine,beynine sağlık diyesim geldi bize bu seriyi yarattığın için. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.