Jump to content
Türk Anime TV Forum
Berker51

Mangakalardan Naruto’ya Övgüler

Önerilen İletiler

Oda'nın jestini sevdim bende. kubo'nun ki bende biraz bu işlere bir daha girişme der gibi olmuş. Ohh be kurtluyoz der gibi olmuş.

Neyse bende Otsukaresama dattebayo 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tek kelimeyle harikaydı ya. Bitişi için ağlasam mı gülsem mi resmen arada kaldım. Cidden okuyucuları üzerinde çok büyük etkiler bırakan bir seri oldu Naruto. Bitmesini hiç istemezdim aslında ama güzel olan herşeyin bir sonu vardır. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ne desek boş millet gördüğümüz gibi cidden bitti yani elimizden bir şey gelmez artık ama hala şaka gibi ya inanamıyorum 15 yıllık anime nasıl bitti ... bu kadar sakinim çünkü daha film var ayrıca devam mangası yapılacağını öğrendiğimde de rahatladım ama büyük savaşlar olmayacakmış çok da bişi beklemiyorum  ama bu Naruto illa bişeyler olcaktır beğeniceğimiz bişiler mangayla ilgili diğer konuya da yazmıştım zaten bu devam mangasında Uzumaki tarihi anlatılırsa iyi olur çünkü anlatılmayan bi o kaldı zaten :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyin   sonu olduğu gibi  naruto animeside sonlandı  narutoda ağladık,güldük,özledik,şaşırdık,kızdık bazende hepsini aynı anda yaşadık :D devam mangası herhalde yeni konoha çocuklarının gündelik hayatını anlatır yada uzumaki klanının geçmişini ele alabilir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyin sonu olduğu gibi naruto animeside sonlandı narutoda ağladık,güldük,özledik,şaşırdık,kızdık bazende hepsini aynı anda yaşadık :D devam mangası herhalde yeni konoha çocuklarının gündelik hayatını anlatır yada uzumaki klanının geçmişini ele alabilir

aynen çocukları da anlatabilir belki ama Uzumaki klanını anlatsa daha güzel olurdu :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir

Hala 1. ending şarkısını dinleyip kendimi odanın köşesine atıp zırlayasım gelmiyor değil. Şöyle ekrana bakıp ' Vay be Naruto nerden nereye geldin bea . ' demiyor da değilim. İlk animem... Hayranım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oldu mu sensei :(

Nie bitirion :(

azıcık daha ucundan .s

OP ve Naruto da ki göndermeler efsaneydi ♥

Üzüldüm ya ... Baştan başlıcam  :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş