Jump to content

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Phryne

Önerilen İletiler

Yazılan senaryo aslında Urobochi nin :D ama Urobochi den sonra senaryoyu devam ettirenler değişiklik yapmış işte. :D Hatta seri sonunda Urobochi demişti: "Psycho Pass ve Aldnoah taki ölümlerin sorumlusu ben değilim." diye :D Sanırım fate in şimdi güncel olan sezonu için değişiklikler yapıyordu, o yüzden senaryoyu önceden yazıp devretti. Keşke devretmeseydi. Kendi yazdı halde devam ettirseydi kimse dokunmasaydı senaryoya çok  daha iyi bitebilirdi sezon.

Çok merak ediyorum o devam etseydi nasıl biterdi acaba ilk sezon  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 501
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ALDNOAH.ZERO FAN CLUB    ALDNOAH.ZERO FAN Kulübü       LET JUSTICE BE DONE, THOUGH THE HEAVENS FALL.   ADALETİ YERİNE GETİRELİM, CENNET DÜŞSE BİLE.     1972’de; Apollo-17 uzay aracı Ay’ın

İnaho :happy-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Animenin Aniplex sayfasındaki tanıtımında yazıyordu o söz. Bayağı iyi uydu FC için :D       Teşekkür ederim ^^ Geç bile kalmıştım :D     İmzaları bugün oluşturacağım :Dİsteğini aldım :D Serinin konusu

Çok merak ediyorum o devam etseydi nasıl biterdi acaba ilk sezon  :D

Orjinal senaryoda da sondaki olay oluyormuş heralde önceki konuda paylaşmıştım Urobochi orjinal senaryoya göre gitse sondaki olaylardan önce İnaho ile Asseylum sevgili oluyorlardı tarzı bişey demiş yani orjinal senaryonun farkı daha fazla romantizm olması heralde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Orjinal senaryoda da sondaki olay oluyormuş heralde önceki konuda paylaşmıştım Urobochi orjinal senaryoya göre gitse sondaki olaylardan önce İnaho ile Asseylum sevgili oluyorlardı tarzı bişey demiş yani orjinal senaryonun farkı daha fazla romantizm olması heralde

Gibi gibi :D ama sondaki o acı verici olay o şekilde olmuyormuş işte :D senaryoyu ölümlerle bitiren Urobochi değilmiş :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gibi gibi :D ama sondaki o acı verici olay o şekilde olmuyormuş işte :D senaryoyu ölümlerle bitiren Urobochi değilmiş :'(

Tam tersine Urobochi'dir. Kaç karakteri öldürdü rahatlamadı herif. Hatta lakabı bile var yabancılar arasında Urobutcher diye.

Herifi madoka ile bilirim ben. Kesin o planladı bu sonu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tam tersine Urobochi'dir. Kaç karakteri öldürdü rahatlamadı herif. Hatta lakabı bile var yabancılar arasında Urobutcher diye.

Herifi madoka ile bilirim ben. Kesin o planladı bu sonu :D

Madoka yı ben de biliyorum ama yaz sezonunda pp ve aldnoah taki ölümlerin sorumlusu ben değilim diye ropörtajda demişti forum haberlerinde görmüştüm mal ın :D eğer oysa da topluca bıçaklarız *-*

umarım ölmemişlerdir ya :( yoksa slaine karşı gelecek sağlam bir karakter olmaz, ve dünyada savaşlar devam eder uzaydaki savaşların dünyadaki kadar güzel olacağını sanmıyorum :)

Katılıyorum uzaydaki savaşların olduğu bir sürü sıradan anime var zaten inşallah senaryoyu bozmazlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazılan senaryo aslında Urobochi nin :D ama Urobochi den sonra senaryoyu devam ettirenler değişiklik yapmış işte. :D Hatta seri sonunda Urobochi demişti: "Psycho Pass ve Aldnoah taki ölümlerin sorumlusu ben değilim." diye :D Sanırım fate in şimdi güncel olan sezonu için değişiklikler yapıyordu, o yüzden senaryoyu önceden yazıp devretti. Keşke devretmeseydi. Kendi yazdı halde devam ettirseydi kimse dokunmasaydı senaryoya çok  daha iyi bitebilirdi sezon.

Şu an yayınlanan Fate/Stay Night'ın Urobuchi ile alakası yok.

Kamen Rider Gaim adlı dizi için senaryo yazıyordu ayrıca Psycho-Pass'ın bu kış gelecek olan filmi için de senaryoyu o yazacak bu ikisinden dolayı bırakmış olabilir.

Ayrıca bu ilk kez yaptığı bir şey değil daha önce Suisei no Gargantia'da da benzer bir şekilde bırakmıştı. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.