Jump to content

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Phryne

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 501
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ALDNOAH.ZERO FAN CLUB    ALDNOAH.ZERO FAN Kulübü       LET JUSTICE BE DONE, THOUGH THE HEAVENS FALL.   ADALETİ YERİNE GETİRELİM, CENNET DÜŞSE BİLE.     1972’de; Apollo-17 uzay aracı Ay’ın

İnaho :happy-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Animenin Aniplex sayfasındaki tanıtımında yazıyordu o söz. Bayağı iyi uydu FC için :D       Teşekkür ederim ^^ Geç bile kalmıştım :D     İmzaları bugün oluşturacağım :Dİsteğini aldım :D Serinin konusu

Yeni bölüm yine şoklar içindeydi Slaine sağolsun :D

Anime ilk girişte beni çok ettiya :D uzayda rüzgar yüzünden nişan alamamak neyse :D 

Inaho nun ölmediğini görmek  çok iyiydi ya şimdiden  prensese kovuşması dileğiyle

Öpücük ve kan dolayasıyla aldnoah  aktifleştirme gücü gelmiş bu sayede slainenın nasıl o katafraktı etkinleştirdiğini anlamış olduk  flash backlerde aldığı öpücük sayesindedir

diye düşünüyorum ama kan yoktu.

Diğer prensesde slaine hastası gibi geldi olmadık yerden çıktı pek bir şey anlamadım onun hakkkında diğer bölümlerde bir açıklama gelir heralde

Slaine yapmış yapıcağını yine dönek gibi bir ora bir bura birde adamı vurup kurtarıyor :D anlayamadık gitti şunu 

Inaho yine cool takılmaya dvm  ediyor uzaya çıktılar ama amaçları ne anlmaş değilim önce dünyayı  temizleselerdi neyse güzel bir açılış oldu gibi  opening şarkısı ending de çalan şarkı sanırsam daha 

iyi bir şey bekliyordum da neyse

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Heyecanlı bir sezon olacak gibi

İnahoyu da bekliyordum ama prenses kesin kurtulmuştur diyordum ama ters köşeye yatırdılar. İnahonun gözü hiç beklemiyordum güzel olmuş aslında. Yine her zamanki gibi sakin bir şekilde işi bitirdi. Aldnoahı kullanabilmeside çok değişik olayların habercisi gibi bakalım.
Nasıl fark etti ama ya prensesin gerçek olmadığını. Demek ki hafızasını kaybetmemiş. Gerçi belli olmaz yakın hafızası zarar görmüş olabilir.

Slaine ve kontun nasıl ortalıkta gezdiği belli oldu. Slaine sir yapmışlar bir de. Prensesin bilinci açık olsaydı görürdüm ben onları.

Slaine ile İnaho çarpışması bu sefer olur artık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk bölümü beğendim

İnaho eskisinden sağlam olmuş :D nasıl iyileştiğini gözünü falan önümüzdeki bölümlerde daha detaylı açıklarlar umarım bide aldnoah genine sahip olması iyi oldu ileride aldnoah katafraktını kullanırken görürüz umarım ayrıca öpücükle aldnoah geni geçiyorsa o zaman ilk sezonun sonunda Slaine'in nasıl Tharsis'i çalıştırdığını da anlamış olduk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnşallah gider :d Senaryo cidden ilerletilebilecek bir senaryo :d Fate gider de bu gitmez mi diye düşünüyorum ve bence de gidecek :d

Aynen senaryo konusunda malzeme materyal bol biraz olsun uzun bi seri olmalı bencede.

《♡♥♡》Anime For Ever 《♥♡♥》

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sabah mesajları okuyunca eski hava geri geldi diye havalara uçtum cidden :D Öhöm, çeviride ufak tefek hatalar var, ayrıca bölüm içinde çalan şarkı ve op u karaoke yapıp v2 linkini vereceğim ama şifreli *-* Şifresiz vermiyorum :D Bölüme gelecek olursak çoğu kişi benle aynı yorumları yapmış o yüzden spoiler da bir şey koymayacağım :D Sadece, çok şaşırtıcı bir bölümdü benim için, artık Slaine i hiçbir şekilde savunamayacağım sanırım ya cidden dönek oldu ya da numara yapıyor çok fena :D Inaho için sevindim duygusal olmuş :D V2 linkini verirken daha fazla edit ekleyeceğim ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sabah mesajları okuyunca eski hava geri geldi diye havalara uçtum cidden :D Öhöm, çeviride ufak tefek hatalar var, ayrıca bölüm içinde çalan şarkı ve op u karaoke yapıp v2 linkini vereceğim ama şifreli *-* Şifresiz vermiyorum :D Bölüme gelecek olursak çoğu kişi benle aynı yorumları yapmış o yüzden spoiler da bir şey koymayacağım :D Sadece, çok şaşırtıcı bir bölümdü benim için, artık Slaine i hiçbir şekilde savunamayacağım sanırım ya cidden dönek oldu ya da numara yapıyor çok fena :D Inaho için sevindim duygusal olmuş :D V2 linkini verirken daha fazla edit ekleyeceğim ^^

Ellerine sağlık çeviri için. :D 

Gen Urobochi işte ne diyeyim. Herkesi psikopata bağattırıyor, şimdi sıra Slaine'de. Hele o son sahnede dedim aha gitmiş bu. Ama hala Slaine'ciyim.

Bu arada Durarara'nın yeni sezonunda Aldnoah.Zero referansı vardı, 

tumblr_nhz1v9iYuZ1rycvhqo1_1280.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.