Jump to content

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Phryne

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 501
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ALDNOAH.ZERO FAN CLUB    ALDNOAH.ZERO FAN Kulübü       LET JUSTICE BE DONE, THOUGH THE HEAVENS FALL.   ADALETİ YERİNE GETİRELİM, CENNET DÜŞSE BİLE.     1972’de; Apollo-17 uzay aracı Ay’ın

İnaho :happy-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Animenin Aniplex sayfasındaki tanıtımında yazıyordu o söz. Bayağı iyi uydu FC için :D       Teşekkür ederim ^^ Geç bile kalmıştım :D     İmzaları bugün oluşturacağım :Dİsteğini aldım :D Serinin konusu

Hhahahahah :D ben bir daha Inaho ve Slaine in öyle bir duruma gelmesini istemiyorum Ve ikinci prenses nedense bana pek samimi gelmedi :D Asseylum un ölmesi taraftarı değilim ama sonunda öyle olacak gibi ve :D

Ve ben prensesi kurtarip slaine hakşakıyı oldururum sonra inaho ve asseylumu basgoz edip cocuklarinin adini da slaine koydururum [emoji2]
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonunda slaine ve 2.prenses kavga etcek bide abi bu nasıl kraldır yav ölmek üzere git bari kral haklarını devret ölmeden önce ve Özellikle marslıların içindede ne kadar iç savaş var be herkes kraldan nefret ediyo Örn Slaine,2.prenses,darklight (unuttum ismi),saazbuum ve daha çok var abi bunlar başında kralın arkasın iş çevirceklerine şunu yapsalardıya ilk krala suikast düzenlencek 1.prensese saldırı yada uyutma bilmiyom bişey yapsalar krallığa 2.prensesi koysalar ya ! Bendende iyi isyancı çıkar ha  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.