Jump to content

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Phryne

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 501
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ALDNOAH.ZERO FAN CLUB    ALDNOAH.ZERO FAN Kulübü       LET JUSTICE BE DONE, THOUGH THE HEAVENS FALL.   ADALETİ YERİNE GETİRELİM, CENNET DÜŞSE BİLE.     1972’de; Apollo-17 uzay aracı Ay’ın

İnaho :happy-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Animenin Aniplex sayfasındaki tanıtımında yazıyordu o söz. Bayağı iyi uydu FC için :D       Teşekkür ederim ^^ Geç bile kalmıştım :D     İmzaları bugün oluşturacağım :Dİsteğini aldım :D Serinin konusu

Uyansada bişey olmayacak bence çünkü Gözünü açarken bilinçsiz gibiydi yani şuan bilinçsiz olabilir ve biraz sonucu masalımsı yaparsak inaho gelince bilinci açılır ve inaho-prenses yada inaho-inko yada benim yeni bulduğum inaho-prenses ve inko ve rayet benim buluşum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uyansada bişey olmayacak bence çünkü Gözünü açarken bilinçsiz gibiydi yani şuan bilinçsiz olabilir ve biraz sonucu masalımsı yaparsak inaho gelince bilinci açılır ve inaho-prenses yada inaho-inko yada benim yeni bulduğum inaho-prenses ve inko ve rayet benim buluşum

ınko rayet :D best idea :D açıkcası ne kdr ınaho prenses istesemde :D bir yanımda ınko taraftarı kızın reaksiyonları çok iyi :D ve baya seviyor belli

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BilalTheHaremKing ve Diacan4 Aramıza hoşgeldiniz. Bir dahaki bölüme kadar bu şokla nasıl sabredeceğim bilmiyorum ben ya.

Adminlere Not: Nedenini bilmiyorum ama mesajım birden fazla kez konuda kaydedilmiş ve şu an silemiyorum bu mesaj haricinde diğer aynı olan iletileri silebilirse bir admin çok mesut olacağım. Amacım flood yapmak değildi kesinlikle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel

BilalTheHaremKing ve Diacan4 Aramıza hoşgeldiniz. Bir dahaki bölüme kadar bu şokla nasıl sabredeceğim bilmiyorum ben ya.

Adminlere Not: Nedenini bilmiyorum ama mesajım birden fazla kez konuda kaydedilmiş ve şu an silemiyorum bu mesaj haricinde diğer aynı olan iletileri silebilirse bir admin çok mesut olacağım. Amacım flood yapmak değildi kesinlikle.

Bölüm için teşekkürler setsuna :)

Spoiler nasıl yazılıyor burda  acaba ?  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi bu bölümden sonra aklıma 2 3 soru takıldı yine

Birinci si bu imparator uyuyormu admlar yeni imparatorluk kuruyor vers nerde.Slane vers imparatorluğunu ele geçircek dedik adm kendi imparatorluğunu kurdu

İkincisi prenses uyandığında kimin tarafında olucak.Inaho ya geri dönmeyemi çalışıcak dünyanın tarafında mı olucak yoksa Slaine nin ona yapıcağı açıklamayı ve planı kabul mu edicek.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.