Jump to content

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Phryne

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 501
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ALDNOAH.ZERO FAN CLUB    ALDNOAH.ZERO FAN Kulübü       LET JUSTICE BE DONE, THOUGH THE HEAVENS FALL.   ADALETİ YERİNE GETİRELİM, CENNET DÜŞSE BİLE.     1972’de; Apollo-17 uzay aracı Ay’ın

İnaho :happy-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Animenin Aniplex sayfasındaki tanıtımında yazıyordu o söz. Bayağı iyi uydu FC için :D       Teşekkür ederim ^^ Geç bile kalmıştım :D     İmzaları bugün oluşturacağım :Dİsteğini aldım :D Serinin konusu

Aldonoah.Zero 2'nin fragmanı buyurun izlemeyenler, 

https://www.youtube.com/watch?v=fc8LYlX0Pc4

Inaho?? :D

myanimelist'de İnaho'yu ana karakter olarak koymuşlar bide bu fragmandaki bazı sahneler ilk sezondan gibi geldi bana mesela prensesin konuşma yaptığı yer dünyadayken ben yaşıyorum diye açıklama yaptığı kısım değil miydi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

myanimelist'de İnaho'yu ana karakter olarak koymuşlar bide bu fragmandaki bazı sahneler ilk sezondan gibi geldi bana mesela prensesin konuşma yaptığı yer dünyadayken ben yaşıyorum diye açıklama yaptığı kısım değil miydi ?

Paylaşılan bir resim vardı prenses tekerlekli sandalye ile bir kürsünün önündeydi. Sanırım bu konuşma sahnesi o paylaşılan resimdeki olay. Yani yeni sezondan hepsi :D

myanimelist'e güvenilir mi bilemem, genelde yayınlanan seiyuu listelerine göre yazıyorlar karakterleri de haydi bakalım hayırlısı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/11/30-1/latest-aldnoahzero-second-part-anime-visual-goes-on-display

INAHO'M BENİM <3 <3 <3 <3 YAŞIYORMUŞ SENARİST VİCDANA GELDİ NİHAYET :d  :crying2-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico  :admire-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon:  :embarrassed3-onion-head-emotico

Edit: ll1mhotepll ve -ScReaM-'ı ekliyorum üyeler listesine :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.