Jump to content

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Phryne

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 501
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ALDNOAH.ZERO FAN CLUB    ALDNOAH.ZERO FAN Kulübü       LET JUSTICE BE DONE, THOUGH THE HEAVENS FALL.   ADALETİ YERİNE GETİRELİM, CENNET DÜŞSE BİLE.     1972’de; Apollo-17 uzay aracı Ay’ın

İnaho :happy-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Animenin Aniplex sayfasındaki tanıtımında yazıyordu o söz. Bayağı iyi uydu FC için :D       Teşekkür ederim ^^ Geç bile kalmıştım :D     İmzaları bugün oluşturacağım :Dİsteğini aldım :D Serinin konusu

Yeni bölümde gelmiş opening ve şarkı gzl ama şarkı tonlaması videodanmı bilmiyorum ama doğru gelmedi ost si çıkınca anlarız biraz kısık alltan geliyor gibi ses burda 

Openingde prenses ve ınaho vurgusunuda kaçmaz bu arada ve son savaş ınaho vs slaine olucak oda belli oldu 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni bölümde gelmiş opening ve şarkı gzl ama şarkı tonlaması videodanmı bilmiyorum ama doğru gelmedi ost si çıkınca anlarız biraz kısık alltan geliyor gibi ses burda 

Openingde prenses ve ınaho vurgusunuda kaçmaz bu arada ve son savaş ınaho vs slaine olucak oda belli oldu 

videodandır büyük ihtimal face'de daha kalitelisi vardı ama youtube'da bunu bulabildim bi tek :D bide aynen op İnaho vs Slaine odaklı olmuş umarım sonu da mutlu sonla biter (İnaho'nun kazanıp prensesle birlikte olması yani :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu opening 1. bölümde verilenin japonca versiyonu. İngilizce versiyonu da iyiydi ama. 

Ayrıca videosu çok depresyonik olmuş, ağlamalar falan.

Bi sahnede ilk defa bu kadar üzüldüm Inaho için, az daha duygularını yüz ifadesine dökmeli, 

tumblr_nibxopSNqd1qkpt3so2_500.gif

Üzgün karakterleri hep seviyorum, Slaine gibi acı çekse daha da sevicem. Sadistligim gene son seviyede.

Bu arada yeni bölüm güzeldi. Aksiyon gene en iyisi, uzayda mecha izlemeyeli uzun zaman oldu, özlemişim aslında uzayda geçen mechaları :D Bakalım artık bu sezon hep uzayda geçecek gibi.

Lemrina'yı nedense daha çok sevdim. Asseylum'dan daha akıllı çıktı kız.

Ayrıca Durarara!'da bir Aldnoah.zero referansı daha,

tumblr_nic25p4nzT1qbo867o1_1280.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dayanamayacağım başlıyorum yeni bölüme ingilizce olarak.

edit: Tam 2. dakikadaydım yeni bölümün Türkçe geldiğini gördüm :D

Güzel bölümdü. Ama bu aldnoah gücünü fazla abartmamışlar mı? Slaine naptı orada geleceği mi gördü, tahmin mi etti anlamadım ama biraz op geldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nasıl bir bölümdü öyle :D İnaho yeni gözüyle beraber yine yaptı yapacağını :D

"Seni arıyordum, yarasa... Hayır, sanırım artık martı sınıfındansın." bu replik çok iyiydi :D

Bu rüzgar olayı ile sanırım göktaşı hareketlerinin oluşturduğu saptırmalardan bahsediyorlar galiba çünkü o bölge son derece yoğun göktaşlarından.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.