Jump to content

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Phryne

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 501
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ALDNOAH.ZERO FAN CLUB    ALDNOAH.ZERO FAN Kulübü       LET JUSTICE BE DONE, THOUGH THE HEAVENS FALL.   ADALETİ YERİNE GETİRELİM, CENNET DÜŞSE BİLE.     1972’de; Apollo-17 uzay aracı Ay’ın

İnaho :happy-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Animenin Aniplex sayfasındaki tanıtımında yazıyordu o söz. Bayağı iyi uydu FC için :D       Teşekkür ederim ^^ Geç bile kalmıştım :D     İmzaları bugün oluşturacağım :Dİsteğini aldım :D Serinin konusu

Bölüm tepkilerimi üstüne çekti .Birincisi bu aldnoahlar güç mü bulamıyolar saçma sapan şeyler le geliyor yok bbuz yok kum yerçekimi falan çok işlevsiz şeyler ve neden bir kont yanlız giriyor oda anlaşılmaz 

İkincisi Slaine çok güçlü gösterilmesi yani bu aldnoah mdm bu kdr güçlüydü eski kullanıcı sı adı aklıma gelmedi şimdi neden bunla herkese tek atmadı.

Inaho sonda bir şeyler söledi ama bakalım ne olucak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu bölümde Inaho olmadan dünyadakilerin bir şey yapamadığını gördük bir kez daha :D Ve bölümün başındaki hastane sahnesinden itibaren nihayet Yuki kendini gösterdi :D Özlemiştim onu. Ve Slaine daha ne kadar yükselmeyi planlıyor merak ediyorum. İmparator mu olacak acaba :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu bölüm cidden iyiydi.

Geçen bölüm Slaine 'Benim bir hayalim yok.' demişti. Düşününce kendi hayalini yerine getirmek için uğraşmıyor, Asseylum'ın hayalini yerine getirmek istiyor. Bu bölüm öteki prenses ile konuşur iken aklıma dank etti.

Aaah kestiremiyorum Slaine seni, daha da ilerle. Artık zaten çogu kontun saygısını da kazandın.

Dünyadakiler de hep bi Inaho, onsuz hiç birşey yapamıyorsunuz ne hale gelmişiz. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu bölüm cidden iyiydi.

Geçen bölüm Slaine 'Benim bir hayalim yok.' demişti. Düşününce kendi hayalini yerine getirmek için uğraşmıyor, Asseylum'ın hayalini yerine getirmek istiyor. Bu bölüm öteki prenses ile konuşur iken aklıma dank etti.

Aaah kestiremiyorum Slaine seni, daha da ilerle. Artık zaten çogu kontun saygısını da kazandın.

Dünyadakiler de hep bi Inaho, onsuz hiç birşey yapamıyorsunuz ne hale gelmişiz. :D

Birde şu taraftan bak marslıların hepsinde aldnoah var slaine'de dahil ama hiçbirisi tek bir çocuğu yenemiyor (Çoçuk = İnaho) inaho hepsini tek alıyor  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu bölümde Inaho olmadan dünyadakilerin bir şey yapamadığını gördük bir kez daha :D Ve bölümün başındaki hastane sahnesinden itibaren nihayet Yuki kendini gösterdi :D Özlemiştim onu. Ve Slaine daha ne kadar yükselmeyi planlıyor merak ediyorum. İmparator mu olacak acaba :D

Slaine yükselir büyük ihtimallede imparator olmaz hiç ümit yok nedeni açıklamakla uğraşmak istemiyom zaten biraz düşününce anlarsın neden olamıyacağını

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.