Jump to content

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Phryne

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 501
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ALDNOAH.ZERO FAN CLUB    ALDNOAH.ZERO FAN Kulübü       LET JUSTICE BE DONE, THOUGH THE HEAVENS FALL.   ADALETİ YERİNE GETİRELİM, CENNET DÜŞSE BİLE.     1972’de; Apollo-17 uzay aracı Ay’ın

İnaho :happy-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Animenin Aniplex sayfasındaki tanıtımında yazıyordu o söz. Bayağı iyi uydu FC için :D       Teşekkür ederim ^^ Geç bile kalmıştım :D     İmzaları bugün oluşturacağım :Dİsteğini aldım :D Serinin konusu

İng izledim bölümü gerçekten çok iyiydi

İnahonun gözüyle böle bir olay yapacğını biliyordum argevelon serisindeki olay gibi bir şey olr demiştim ama ona benzedi kullandığı güç

Prensesler ikside gözünü açtı iyi hoşta çok malca girdiler keşke biraz daha sinsice düşünselerdi çok kolay enselendiler

Bu arada en sonunda gelen cont kimin oğlu hatırlamıyorum onu ben ya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İng izledim bölümü gerçekten çok iyiydi

İnahonun gözüyle böle bir olay yapacğını biliyordum argevelon serisindeki olay gibi bir şey olr demiştim ama ona benzedi kullandığı güç

Prensesler ikside gözünü açtı iyi hoşta çok malca girdiler keşke biraz daha sinsice düşünselerdi çok kolay enselendiler

Bu arada en sonunda gelen cont kimin oğlu hatırlamıyorum onu ben ya

cruhteo hakşakının oğlu hani slaine'e kırbaçla fantazi yapan kont :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonu ile ilgili bir teori ürettim gençler:

İnaho deyim yerimdeyse uzaylı teknolojisine sahip gözüyle slaine'nin canına okuyacak ancak İnaho'nun gözü aşırı kullanımdan dolayı beyninde hasara sebep olacak ve hafızasını kaybedecek ardından asseylum onu bulacak ancak inaho ona aldırmayacak bile hani inaho açılışta asseylumun arkasından elini uzatıp da kayboluyor ya aynısını asseylumda inaho için yapacak (bundan sonra bozuyorum :D )ama asseylum dayanamayıp kendisine çevirip öpecek ve inahonun sigorta atacak ardından asseylum inahoyu tuttuğu gibi kaçıracak marstan katafraktlar yayğıcak ve dünya katafraktlarını oyalayacaklar bu kez dünya savaş açacak inaho kaçırıldığı için deucalion inahoyu kurtarma görevine gidecek ve ay üssüne saldırcak ancak ay üssüne vardıklarında iş işten geçmiştir prenses çoktan evliliği basmıştır :) bu arada kral vefat etmiştir(hiç üzülmedim aldnoah teknolojisini halka vermeyip eşitsizliğe neden olan pis varlık :D) ardından vers ile dünya arasında barış antlaşması yapılıp dünya-vers birleşik devleti kurulmuştur (dünvers devleti olabilir mesela :D) fakir versliler akın akın dünya vatandaşlığına geçmiştir ve herkes mutlu mesut yaşamaya başlamıştır

Fantazinin sınırı yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnaho deyim yerimdeyse uzaylı teknolojisine sahip gözüyle slaine'nin canına okuyacak ancak İnaho'nun gözü aşırı kullanımdan dolayı beyninde hasara sebep olacak ve hafızasını kaybedecek ardından asseylum onu bulacak ancak inaho ona aldırmayacak bile hani inaho açılışta asseylumun arkasından elini uzatıp da kayboluyor ya aynısını asseylumda inaho için yapacak (bundan sonra bozuyorum :D )ama asseylum dayanamayıp kendisine çevirip öpecek ve inahonun sigorta atacak ardından asseylum inahoyu tuttuğu gibi kaçıracak marstan katafraktlar yayğıcak ve dünya katafraktlarını oyalayacaklar bu kez dünya savaş açacak inaho kaçırıldığı için deucalion inahoyu kurtarma görevine gidecek ve ay üssüne saldırcak ancak ay üssüne vardıklarında iş işten geçmiştir prenses çoktan evliliği basmıştır :) bu arada kral vefat etmiştir(hiç üzülmedim aldnoah teknolojisini halka vermeyip eşitsizliğe neden olan pis varlık :D) ardından vers ile dünya arasında barış antlaşması yapılıp dünya-vers birleşik devleti kurulmuştur (dünvers devleti olabilir mesela :D) fakir versliler akın akın dünya vatandaşlığına geçmiştir ve herkes mutlu mesut yaşamaya başlamıştır

Düğüne bizi davet etmelerini eklemeyi unutmuşsun :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadece inaho için savaşmı çıkartacak dünya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.