Jump to content

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Misafir ShadowWolf

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt
Misafir ShadowWolf

Dıd yanlış gochisousama her neyse ya japoncaya yeni soluk getirdin artık japonlar Usamikadati diyeceklermiş :D

Niye sildiniz len anime kanunlarını bi baktım kitlemişiniz hakkaten boş bırakmaya gelmiyo sizi xD

Gochisousama Yemek için teşekkürler demek 0.o

İstanbuldaysanız gelin benim kursumun oraya kadıköye hem yeni öğrenci getirene indirim yapıyolar :D)

Tüm harflerin bir çizim sırası var beyler onlara uymanız gerekiyor yoksa olmuyo -1 hata tüm kelimeyi değiştirebiliyo bildiğiniz gibi denetlendi ve kanıtlandı sınavda yanlış yazdım bi katakana'yı anlamı kaydı-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Niye sildiniz len anime kanunlarını bi baktım kitlemişiniz hakkaten boş bırakmaya gelmiyo sizi xD

Gochisousama Yemek için teşekkürler demek 0.o

İstanbuldaysanız gelin benim kursumun oraya kadıköye hem yeni öğrenci getirene indirim yapıyolar :))

Tüm harflerin bir çizim sırası var beyler onlara uymanız gerekiyor yoksa olmuyo -1 hata tüm kelimeyi değiştirebiliyo bildiğiniz gibi denetlendi ve kanıtlandı sınavda yanlış yazdım bi katakana'yı anlamı kaydı-

Evet kitlenmesi kötü oldu geçmiş olsun :D Biz yarışırken konunun ortasında pes ettiğim için kazanmıştın tebrikler :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.