Jump to content

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Kasım 2014

KuramaUN

Önerilen İletiler

Ben herkesin aksine Hyuga Kız Kardeşler, Değişmeyen Bir Kader bölümünü kesinlikle izlemeyi düşünüyorum. Ve gerekli görüyorum. (ki bunu fiillerden sıkılıp rahat 2 aydır animeyi izlemeyi bırakmış birisi olarak söylüyorum.)

Gerek klanı hakkında pek bir ilgi olmayışı gerekse Hanabi hakkında bir şey bilmeyişimiz benim ilgimi çekiyor.

Sonuçta Hyuga klanının başına Hanabi yada Hinata kızımızdan birisi geçecek .

Ki aralıkta çıkacak filmde zaten Hanabi'nin kaçılmasını öngörüyorsa aynı tarihlerde böyle bir fiil çokta iyi düşünülmüş kanımca.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bitsin izlerim diyordum da bunun biteceği yok gibi şu an ki güncel bölümler de bu savaş bitti mi acaba? Bittiyse izlemeye başlıyayım 250 civarlarında bırakmıştım 

Anime izleme taraftarı olduğum halde sırf bunlar yüzünden canım serinin mangasını okudum seri bitti bunlar hala filler veriyor artık diyecek laf bulamıyorum.

Ben herkesin aksine Hyuga Kız Kardeşler, Değişmeyen Bir Kader bölümünü kesinlikle izlemeyi düşünüyorum. Ve gerekli görüyorum. (ki bunu fiillerden sıkılıp rahat 2 aydır animeyi izlemeyi bırakmış birisi olarak söylüyorum.)

Gerek klanı hakkında pek bir ilgi olmayışı gerekse Hanabi hakkında bir şey bilmeyişimiz benim ilgimi çekiyor.

Sonuçta Hyuga klanının başına Hanabi yada Hinata kızımızdan birisi geçecek .

Ki aralıkta çıkacak filmde zaten Hanabi'nin kaçılmasını öngörüyorsa aynı tarihlerde böyle bir fiil çokta iyi düşünülmüş kanımca.

Arkadaşlar sakin olun Normalde Bu Filler Gelicekti ama benim kastetdiğim Ek fiiller yani Savaştan Sorna Uzunbir Fiil serüveni Geçireceğiz. Onu anlatmaya çalışıyorum Şu anki Filler Bilgi amaçlı Sıradan Fiil değiller izlemenizi tavsiye ederim.

3158518664_1_4_qSiYwkge.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jenerasyonu reddediyorum -.- ben sarada x bolt görmeyi kaldıramam -.- bebnim nardom bi tane :( anime izlemeyi bırakmayı bile düşündüm onun yüzünden be T_T şimdi yeni nesil olacakmış peh 

İyide bu narutox Hinata = Bolt  Sakura x sasuke = sarada   şimdi bunlar Sarada x bolt olucakmı dersin  :lol:

İzlemeye devam naruto bağımlılık yapar bırakılamaz  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.