Jump to content

Türkfanfiction.net (Yarışma Var)

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Herkese Merhaba,

TürkFanfiction takip ettiğim fansublardan biri olan Heterophobia da dolaşırken adının geçmesi üzerine keşfettiğim bir site,kendileri Türkiye 'nin ilk ve tek fanfiction arşivini bizlere sunuyorlar.

Forumumuz da FF ler ile ilgilenen, bu yönde çalışmaları olan ve oldukça güzel paylaşımlarda bulanan üyelerimiz olduğunu biliyorum.

Siteden bahsetme amacım içimizden belki yazdıkları hikayeleri nerede yayınlayabilecekleri, profesyonel olarak fikir alabilecekleri, diğer türler ile ilgili fikir edinebilecekleri bir kaynak olarak sunmak.

Benim gibi bu siteden geç haberi olan veya hiç olmayan forumdaşlarımızı birazda olsa bilgilendirmek.

Tabi tek amaç bu değil, sitede 16 Kasım 2014 tarihine kadar katılımı devam eden bir FF yarışması var. ilgilenen forumdaşlar yarışma ile ilgili detaylara   http://www.turkfanfiction.net/arsiv/modules/challenges/challenges.php?chalid=42 adresinden ulaşabilirler.

İlgilenen farumdaşlar için sitenin linkini 

http://www.turkfanfiction.net/arsiv/index.php    

Katılacak forumdaşlara şimdiden başarılar dilerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RoyalRoadL.com adında bir site var, benim çevirisini başlattığım kitabın İngilizce çeviri sitesi olarak başlamış bir site. Şu anda o kitabın dünyasında geçen sayısız FF barındırıyor. Yeni bir hikayeyle yarışmaya katılacaklar arasında bir dünya oluşturmakta zorlananlar varsa bunu tavsiye ederim. Sonuçta son derece gelişmiş sanal gerçeklik oyunu hakkında sayısız şey yazılabilecek bir alan, özellikle oyunda kapalı kalma kısmını eklemek zorunda olmadığında :D Dünya o kadar geniş ki tüm hikayeler aynı dünyada geçse bile birbirine rastlamamaları son derece normal.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

öncelikle amaçlarını uğraşlarını takdir ettim. böyle boş duran, çok konuşan, sürekli eleştiren insanlar yerine çalışan emek veren ve üretmeye odaklanmış insanlara hayranım, onları hep destekliyorum. Bende belki bir şey yazar gönderirim diye düşündüm yalnız bu FF kuruluşu kitap ve dizi üzerine bir FF anime ile ilgileri yok. Üzerinde durdukları kitap ve dizilerden izlediklerim-okuduklarım var ama çok sarmadı beni açıkçası :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

öncelikle amaçlarını uğraşlarını takdir ettim. böyle boş duran, çok konuşan, sürekli eleştiren insanlar yerine çalışan emek veren ve üretmeye odaklanmış insanlara hayranım, onları hep destekliyorum. Bende belki bir şey yazar gönderirim diye düşündüm yalnız bu FF kuruluşu kitap ve dizi üzerine bir FF anime ile ilgileri yok. Üzerinde durdukları kitap ve dizilerden izlediklerim-okuduklarım var ama çok sarmadı beni açıkçası :ph34r:

Yaptığım görüşmede ;

-Anime/Manga kategorileri diğerlerinin yanında verimsiz kalmış durumda. Bu tür ve elbette diğer türlerde kaliteli yazılar yazacak herkese kapımız açık. Aynı zamanda eleştirel, gelişime açık yorum yapacak okurlara da :) 

şeklinde bir konuşmamız oldu kısaca her türe açıklar, zaten haberi ve sitenin bilgisini forumumuz da yayınlama sebebim de bu  ^_^ Kısaca her türlü katılıma açıklar  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaptığım görüşmede ;

-Anime/Manga kategorileri diğerlerinin yanında verimsiz kalmış durumda. Bu tür ve elbette diğer türlerde kaliteli yazılar yazacak herkese kapımız açık. Aynı zamanda eleştirel, gelişime açık yorum yapacak okurlara da :) 

şeklinde bir konuşmamız oldu kısaca her türe açıklar, zaten haberi ve sitenin bilgisini forumumuz da yayınlama sebebim de bu  ^_^ Kısaca her türlü katılıma açıklar  ;)

anladım da abla ben yarışma için dedim, yarışma konusunda koç sistemi getirmişler, koçlarda kabul edecekleri eserleri saymışlar hep kitap ve dizi yapımları hiç anime yok yani yarışma dışında anime FF si yazan ama yarışma için hiçbir koç anime söylememiş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

anladım da abla ben yarışma için dedim, yarışma konusunda koç sistemi getirmişler, koçlarda kabul edecekleri eserleri saymışlar hep kitap ve dizi yapımları hiç anime yok yani yarışma dışında anime FF si yazan ama yarışma için hiçbir koç anime söylememiş

Nova var  :D Zaten bende onunla konuştum  :ph34r: Ayrıca yazmışlar zaten  :huh: Sonuçta dediğim gibi amacımız Anime ve Manga yı insanlara tanıtmak, yaymak, sevdirmek bu yüzden hedefimiz FF yarışması  :D

Nova, 22. Dreamer. Özgün/Fandom. Yeter ki konunuz güzel olsun, ki ona da yardımcı oluruz *prompt queen*. Fandomlar: HP, DW (Amy/Rory, 11/River, 10/Rose harici hepsi bff olsun) Sherlock, Avengers, Leverage (Parker, Hardison, Eliot ), Merlin (Merthur), TW(Sterek, Peter/Lydia), J2, MerlinRPF. OC ile ana karakter shipliyorsanız da gelmeyin, keza koçumuz sevmiyor öyle şeyler. Soft, naif, ince şeylerde iyi, kendisi gibi daha şairane, lirik yazmak isteyenleri özellikle talep ediyor, dark yazacaksanız hiç gitmeyin, batıracağınıza emin! Ayrıca femslash, slash, het ayrımı da yok. Anime, manga, yaoi, yuri. Bunlardan bir şey düşünecekseniz de gidin %85 izlemiş, okumuşutur. %15i OnePiece'dan kırıyor!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.