Jump to content

Naruto’nun Finali Ardından Masashi Kishimoto Röportajı (Spoiler İçerir)

Skadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

15 Yıllık Naruto’nun Finali Ardından Masashi Kishimoto Röportajı   Naruto mangası son buldu bulmasına ancak milyonlarca kişi üzerinde yarattığı etki belki daha yıllarca sürecek. Her ne kadar yeni bi

Tüylerim diken diken oldu adam büyük bir iş başarmış bunu herkez yapamaz ne dedini okudunuzmu '' Aslında hikayenin bu kadar sürmesinin sebebi karakterlerdi. Kısa bir cevap sunmaya kalktığımda karakterler buna izin vermedi. Eğer kendi isteklerim dışında onları yönlendirseydim bir sürü boşluk oluşacaktı. '' Yani karakterlerle bir bütün olmuş adam King. 

:hell-yes-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Söylemesi kolay 15 yıl , aralarda fiiller olsa da çok güzel bir animeydi mangası hele hele severek takip ettiğim mangalardan biriydi ki bitiş şekli güzeldi fakat tam beklediğim gibi değildi NaruHina olayı birazcık daha gösterileydi :( Devam serisinin de güzel olacağını düşünüyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nasıl desem bitmesi bana o kadar koydu hala kendime gelemedim :( anime izlemeye ft ile başlamıştım ama naruto beni en derinden etkileyen animeydi *-* animeye bağlanma sebebim bile diyebiliriz .3 ama kishi-sensei de hak vermiyor değilim :D tamam hak vermiyorum lütfen 2 senemin acısını geri ver :( açıkçası ne the last naruto movieyi ne de devam mangası şuanda ilgimi çekiyor tek istediğim birinin çıkıp "HEY BU BİR KAMERA ŞAKASI HADİ EL SALLAYIN!!" demesini bekliyorum T_T 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.