Jump to content

Çizimlerim !!!!

CanberkG

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 56
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Daha Acemiyim Temmuzun ortasından beri çizimle uğraşmaya başladım.Yaparken Büyük bi zevk alıyorum ve git gide dahada geliştirmeyi hedefliyorum.Bunlar şu zamana kadar ki çizimlerim umarım beğenirsiniz

Sakuranın arkasında sanki kakashi var :D

Posted Images

çizimler umut vadediyor temmuzda başlayan birine göre iyi sayılabilir çizimlerin ve bunun üstüne daha çok gidersen daha fazla şeyin seni bekleyeceğini düşünüyorum :) peki temmuzdan önce de buna benzer çalışmaların var mıydı? yani daha önce de hiç çizmeyi denedin mi herhangi bir şeyi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çizimler umut vadediyor temmuzda başlayan birine göre iyi sayılabilir çizimlerin ve bunun üstüne daha çok gidersen daha fazla şeyin seni bekleyeceğini düşünüyorum :) peki temmuzdan önce de buna benzer çalışmaların var mıydı? yani daha önce de hiç çizmeyi denedin mi herhangi bir şeyi?

Televizyonda phineas ve ferb diye bir çizgi film var ilk onun karakterlini çizmeye başladım bikaç çalışmam buna benzer ilerledi daha sonra manga ve animeye olan ilgimdende dolayı bu yönde adım atmayı düşündüm sasuke sakura naruto adıyla paylaştığım resmim ilk çizimlerinden hatta ikincisi ilk başlarda çizerken büyük zevk aldığımıı fark ettim ve daha sonra bu yönde çizmeye devam ettim ve sonuncu naruto minato çalışmama kadar geldim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yorumlarınız için teşekkürler :)) elimden geldiğince pratiğimi arttırmaya çalışıcam ve yeni resimlerimi paylaşıcamm :)

dostum resimlerini mat kuşe kağıda yap fiyatları o kadar pahalı değil 500 adet a4 15 20 tl falan 115 gr yada 135 gr. kağıt farkını anlıyacaksın çizdiğin resimlerde 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.