Jump to content

Anime ve Manga Forum Sitemiz Açılmıştır!

Shengbee

Önerilen İletiler

giphy.gif

Merhaba arkadaşlar,Gün itibariyle forum sitemizi açtık yakın zamanda okuma sistemimizde aktif olacaktır.Duyuru gibi olan kısmı geçelim kısacası gelin buyrun sitemizde bir anime&manga severin ihtiyacı olan şeyleri paylaşalım,öğrenelim ve bulalım.(bu 3 kelime biraz garip geldi :D) Neyse...Sitemizde çeviriler okuma kısmından sonra başlıyacaktır şuan için sitede arşivciler için özellikle güzel kaynaklar yer alacaktır.(ALAMADI)demiyeceksiniz kesinlikle sözüm söz :)

Not:Adamlar kuyruklu yıldıza iniş gerçekleştirdi biz hala okuma sistemini faaliyete sokamadık :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle merhaba!

VBulletin yasal değilse en kısa zamanda başka scripte geçiniz, site hiç hoşuma gitmedi.

Düşünceleriniz için Teşekkürler :)Lisansımız var aslında ipb düşünüyordum buna karşın vbulletinın bu temasına bir sevdam var.Forum sistemi biraz daha ikinci planda kalacak manga okuma sitesi olarak asıl faaliyet gösterecek bide sitemiz daha bugün açıldı bu yüzden teknik ve grafik açıdan daha çok yolumuz var umut ediyorumki zamanla daha iyi oluruz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Düşünceleriniz için Teşekkürler :)Lisansımız var aslında ipb düşünüyordum buna karşın vbulletinın bu temasına bir sevdam var.Forum sistemi biraz daha ikinci planda kalacak manga okuma sitesi olarak asıl faaliyet gösterecek bide sitemiz daha bugün açıldı bu yüzden teknik ve grafik açıdan daha çok yolumuz var umut ediyorumki zamanla daha iyi oluruz :)

Üzgünüm dost acı söyler, forumların pek geleceği yok ama sana tavsiye temanı geliştir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üzgünüm dost acı söyler, forumların pek geleceği yok ama sana tavsiye temanı geliştir.

2006dan-2009a kadar aktif forum sahipliğim oldu evet bitti sistem özelliklede vbulletin.Aslında site sadece okuma platformu olarak daha sonra açılacaktı biraz benim forum sevdam birazda erkenden girişmek için böyle bir yola başvurdum.Grafik açısından bu hafta güzel birşeyler çıkarmaya çalışacağım teşekkürler önerin için :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz akıl vermek gibi olacak ama myBB bu son günlerde çok iyi bir atak yaptı, bir göz atmanı isterim. 

Eski kurda halen inancım var ama dediğiniz gibi mybb ve ipb son zamanlarda kendini daha çok geliştirdi ipbnin 4.0 betasını test etmiştim tam sürümünü gördükten sonra ona geçeceğimi düşünüyorum biraz daha vbulletina grafik olarak düzenleme yaparak bakacağım olmazsa dediğiniz gibi mybb ve özellikle ipb forum için diğer bir alternatifler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.