Jump to content

Anime Yasaları!

Misafir MaRMaReX

Önerilen İletiler

Misafir ShadowWolf

Tam Anlamıyla Bulmuşsun Resime Bak.  :D

Lunar'dan önce bulucam diye google'a kuvvet ne biliyorsam aradım ama o takmıyor konuyu şu anda asdsdasf
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 174
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

okunası bi konu teşekkürler ve ne kadar alıntı olarak belirtsende bunu bulmak o kadarda kolay olmamıştır emeğine sağlık  :D

Anime Kuralları #1 – Metafiziksel Düzensizliği Yasası Normal fizik kanunları geçerli değildir. #2 – Yerçekimini Azaltma Yasası Her ne zaman biri ya da bir şey zıplasa veya atılırsa yerçekimi o şey

Kan kapasitesi yasasının alt maddesi olan burun kanama kanunu'nu unutmayalım :D

Misafir MaRMaReX
Kurallar'dan Silah Patlerken Enerji Toplaması Vardı. Bi Saattir Deidara'nın Özel Patlama Jutsusu'nu Arıyorum Kalbinin Ordaki Ağızla Enerji Toplayıp Patlatıyo Hani Onu Bulamadım Gitti.  ;D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lunar'dan önce bulucam diye google'a kuvvet ne biliyorsam aradım ama o takmıyor konuyu şu anda asdsdasf

Pardon hocam uyuttular beni yarın dersane var diye  :'( :'( :'( hem dediydim kotalı diye çat pat yardım ederim genelde internet kafeye gidip işim neyse hallederim :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok öle bir kaprisim baştan pes ettim kotalı olmasamda pes ederdim adamın hayal gücü çok yüksek :D

Hele High school of deadte paylaştığı yere inanamadım :D

Shadowwolfla bir kere daha paylaşım yarışı yapmıştık FSNta oda benim uzmanlık alanımdı(onunkide sanırım) öle dayanabildim :(

#30 - Zıtlaşma Parlaması Yasası

Savaşçılık ve kuvvet gibi özellikler ya da güçlü iyi duygular son derece yüksek seviyeli ve gizemli bir parlaklık şeklinde oluşumlar yayar. Bu oluşumlar genellikle kötü karakterler için kırmızı iyi karakterler içinse mavi renkte betimlenir. Bunun nedeni mavi rengin elektromanyetik spektrumda kırmızı renkten daha üst seviyede olmasıdır.

[shadow=red,left]Denetlendi ve Kanıtlandı [/shadow]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ykaBVE85Eww

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir MaRMaReX
Shadow Zaten Orda Yazanın Tıpa Tıp Aynasını Koyuyo Önümüze.  :D Bu Arada Ace Red Baron Bunu Paylaşmış Hiç Fark Etmedim. Konuyu Kilitleyeceğim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bu kutsal görevi bir devam ettireyim o zaman :D

#27 - Kedigil Mutasyonu (dönüşümü) Yasası

Yarı kedi yarı insan olanların çoğunun ortak özellikleri şunlardır:

Dişi olmak

Geniş duyma gücüne sahip olmak bazen bir kuyruğa da

Mümkün olabildiği kadar küçük giysiler giyebilmek

[shadow=red,left]Denetlendi ve Kanıtlandı [/shadow]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=o6AW95Kuc28

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.