Jump to content

SUÇ DÜNYASI -HANZAİWORLD- (Karakterini Tasarla Ortak Mangada Yerini Alsın)

DHspark

Önerilen İletiler

JE1zdj.png

Merhaba arkadaşlar. Ben TürkAnime.Tv ailesinin bir çalışanı , size kaliteli animeleri ulaştıran, değerli çevirmen arkadaşların, upload yapan arkadaşların ve tüm bunları düzenleyen yetkili kişilerin yanında daha çok etkinliklerle ilgilenen, hepimizin sevdiği, hayatımızda ayrı bir yeri olan Animeyle ve Mangayla ilgili bu güzel ve sıcak ortamda etkinlikler, projeler, çalışmalar yapan DHspark (Ahmet Arif Safir). AnimeKomedi'ninde çizeriyim. Bugün sizlere çok eğlenceli olacağını düşündüğüm yeni bir projeyle tekrardan merhaba diyorum. Bu proje, katılan kişilerin karakterlerini sunacağı ve bu karakterlerden seçilen karakterlerin çizmiş olduğum mangada toplanacağı ortak bir manga projesidir. Hep beraber bir manga dünyası oluşturacağız arkadaşlar. Tasarlanan karakterler bellli sürelerle tüm takipçilerin beğenisine sunulacak ve seçilen karakterler ana hikayeye eklenecek. Hem katılan kişilerin hem de takip eden okuyan kişilerin zevk alacağı güzel bir çalışma olacağı kanısındayım. Tüm bilgiler aşağıda mevcut, ayrıca örnek olarak hazırladığım manga ve karakter tasarımlarıda bunların arasında. Çoğu kişi için okul zamanı, günleri yoğun geçiyor biliyorum ama belli bir zaman sınırı yok çok uzun süreli bir çalışma olacak umarım çok katılımcı olur ve umarım keyif alırsınız.

HANZAİWORLD afiş

VyjqEZ.png

HANZAİWORLD'ÜN BAŞLANGICI... İLK MANGA BÖLÜMÜ... VE İKİ KARAKTER...

MANGA

6ly3k3.png
31pyar.png
vQJMRp.png
GpyL5V.png
7VyRXr.png
bgLNMn.png
z2Jdrg.png
ay1k2d.png
12GzMb.png
MPaqL7.png
yAzb5M.png
k1XVBv.png
12Gzvb.png
n5J1M1.png
99DkL9.png
XDEO4o.png
O3yQM0.png

KARAKTERLER

UMBERTO

78j0nv.png

YARGIÇ UMBERTO EKSTRA HİKAYE

Ml7vk6.png
ozvkj2.png

MAUDOONG

2QpXzv.png

EKSTRA BİLGİLER

3R0qq4.png
rdr2JM.png
aBWGz5.png

-I. OYLAMA GALİBİ-

SHURUİ KONT

D8lY1y.png

Yargıç Shurui Kont Hakkında

Henüz bir bilgi eklenmemiştir. Bu bölüm karakter sahibine aittir. Karakterin sahibi kurallar çerçevesinde bu bölüme karakteri ile ilgili bilgileri, olayları vb. ekleyebilir.

KARAKTER KARTLARI (OYLAMADA SEÇİLEN TÜM HANZAİWORLD KARAKTERLERİNİN KARTLARI BURADA TOPLANIR)

LokJX1.png5RJlnM.pngQ4RLOA.png

--İsimler Sözlüğü--

HanzaiWORLD - Japonca "Suç Dünyası" anlamına gelir

Umberto - İtalyanca bir erkek adı

Rones - Latince "Yengeç" anlamına gelir

Valentına - Latin Amerika da bir bayan adı başka dillerde de rastlanır

Buruparu - Japonca "Mavi İnci" anlamına gelir

-----KURALLAR------

Vy4nXZ.png

nG16MM.png

Y5zLb2.png

SIRADAKİ OYLAMA İÇİN KATILAN KATILIMCI SAYACI4

(Bu sayaç sürekli güncellenir. Her oylamada katılımcı sayısı 10 katılımcıya ulaştığında oylama yapılır.)

---HANZAİWORLD'E KATILIM İÇİN---

FACEBOOK ADRESİ

https://www.facebook.com/DarkHallArtworks

TÜRKANİME.TV PROFİLİ

http://forum.turkanime.tv/user/18543-dhspark/

BİLGİ

Çok geniş kapsamlı bir hikaye olduğundan yeni bilgiler ve kurallar sürekli eklenecektir. Katılımcılar, iletişim adreslerinden öğrenmek istedikleri şeyleri sorabilirler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Ben TürkAnime.Tv ailesinin bir çalışanı , size kaliteli animeleri ulaştıran, değerli çevirmen arkadaşların, upload yapan arkadaşların ve tüm bunları düzenleyen yetkili kişilerin ya

çizimler nerde paylaşılacak

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Katılım ne kadar çok olursa o kadar kaliteli ve güzel bir çalışma olur. Katılım ve diğer tüm şeyler yeni eklediğim -KURALLAR- kısmında mevcut.

Çok orjinal ve hoş bir çalışma olacakmış gibi gözüküyor.Şimdiden kolay gelsin.
Bölümlerdeki çizimler başarılıydı, konu da güzel başlamış, zamanla fikirler eklendikçe daha da gelişecek gibi duruyor kurgusu.
Pek çizim üzerine kafa yormamıştım fakat insan da deneme isteği uyandırıyor, umarım katılım yüksek olur.  ;) 
İlhamınız bol olsun! ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlginç ve eğlenceli duruyor. Katılmak isterim.

Proje güzelmiş umarım bu proje sevilir. Bol şanslar.

Başarılı bir proje olacak gibi, güzel başladı, konusu ve çizimleri de iyi.. :) Ellerinize sağlık, kolay gelsin.. :)

-Keşke vaktim olsa da ben de katılsam.. Neyse, okuyucu olarak takipteyim.. :D

çizimler nerde paylaşılacak

WoW Just WoW

Çok orjinal ve hoş bir çalışma olacakmış gibi gözüküyor.Şimdiden kolay gelsin.

Bölümlerdeki çizimler başarılıydı, konu da güzel başlamış, zamanla fikirler eklendikçe daha da gelişecek gibi duruyor kurgusu.

Pek çizim üzerine kafa yormamıştım fakat insan da deneme isteği uyandırıyor, umarım katılım yüksek olur.  ;) 

İlhamınız bol olsun! ^_^

Güzel çizimler güzel proje.  ^_^

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Katılım ne kadar çok olursa o kadar kaliteli ve güzel bir çalışma olur. Katılım ve diğer tüm şeyler yeni eklediğim -KURALLAR- kısmında mevcut.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu manga bana Christian Bale'lin başrolünde oynadığı ''İsyan'' isimli filmi hatırlattı, mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Manganın konusu güzel ve çizimler elle yapılsaymış daha güzel olurdu.Örneğin https://www.facebook.com/bagucizgiroman bunun gibi.Daha fazla çalışıp kaliteli olmanız dileğiyle iyi çalışmalar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.