Jump to content

[Tanıtım] Corpse Party: Tortured Souls - Witch

Witch

Önerilen İletiler

Corpse Party: Tortured Souls

Bougyakusareta Tamashii no Jukyou

02MNO9.jpg

Bölüm Sayısı: 4

Yapım Yılı: 2013

Anime Türü: Korku

Seri bir oyunun uyarlamasıdır. Öncelikle "Corpse Party: Missing Footage" isimli OVA'sı yayınlanmıştır.

Seri Heavenly Host Okulu'nda geçiyor, yıllar önce çalışanların ve öğrencilerin cinayete kurban gitmesi sonucu yıkılan bir ilk okul. Hikayenin başında ise, bu okulun yerine yapılmış Kisaragi Akademisi öğrencileri okulda hayalet hikayesi anlattıktan sonra, ayrılacakları arkadaşları için bir muska büyüsü yapmaya çalışırken deprem gibi bir olay gerçekleşiyor ve bu öğrenciler lanetli Heavenly Host Okuluna, başka bir boyuta düşüyorlar. Burada öğrenciler bir çıkış yolu ararken bu lanetli okulda bir çok olaya karışacaklar.

Fikrimi sorarsanız, ilk animem olduğu için mi, hikayenin özgünlüğü için mi bilemedim ama bu seriyi çok seviyorum. Bence çizimleri de güzel, ürpertici sahneleri var. Korku animelerinden hoşlanıyorsanız izlemenizi öneririm.

Karakterler:

Satoshi Mochida

Yuka Mochida

Naomi Nakashima

Seiko Shinohara

Ayumi Shinozaka

Yoshiki Kishinuma

Sakutaro Morishige

Mayu Suzumoto

Sachiko Shinozaki

ozD8Jo.png

Y5XWAa.png

İlk izlediğim anime olmasından da olabilir bilmiyorum ama, bana konu çok hızlı işlendi gibi gelmişti. İzlediyseniz, görüşlerinizi almak isterim. İlk incelemem olduğu için, hatalarım veya eksiklerim varsa bildirirseniz sevinirim.

İyi seyirler! :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence de güzel bir seri korku türü olarak baya iyi ve özgün bir anime ama satoşhi nin...

Sanırım onun nedeni Satoshinin gerçek dünyaya dönmek için gereken muskasını Naomi'ye vermesiydi. Satoshinin kullandığı muska ise Kizaminindi, kardeşinin değil. Kizami onların grubundan olmadığı için tam olarak işe yaramadı. Yani benim yorumlardan falan anladığım bu.

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.