Jump to content

mangafox'tan manga indirmek

kaskas123

Önerilen İletiler

mangafox online okuma sitesi hiç manga indirme seçeneği yok diye biliyorum mangayı fansublarından indirebilirsin

çoğu manganın bulunduğu fansub biliyor musunuz? Mesela tokyo ghoul türkçe çevirisini bir fansub yapıyor ama daha 18. mangadalar. Ben direk ingilizce olarak indirmek (arşiv+okuma) yapmak istiyorum. Böyle bir site de işimi görür. Önerebileceğiniz böyle bir site var mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çoğu manganın bulunduğu fansub biliyor musunuz? Mesela tokyo ghoul türkçe çevirisini bir fansub yapıyor ama daha 18. mangadalar. Ben direk ingilizce olarak indirmek (arşiv+okuma) yapmak istiyorum. Böyle bir site de işimi görür. Önerebileceğiniz böyle bir site var mı?

torrent olarak arşiv vardır büyük ihtimal ona google'dan falan bi bak ama mesela tokyo ghoul'u sadece tek fansub çevirmiyor belli bi yere kadar biri gelmiş sonra oradan başka bi fansub devam etmiş falan karışık baya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Domdomsoft manga reader (sonundan tam emin degilim ama domdomsoft manga dediginizde gelir) diye bir program var. Turkcraft mangalarini da kolaylikla indirmenizi sagliyor pcye.

Bende bu programı yazacaktım (bende bununla indiriyorum, online okumadığım veya bölümler biriktiği zaman), ayrıca türk sitelerinden mangayurdu'nuda gördüm listede.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki resim kalitesi nasıl? Örnek atabilir misiniz? 

Kalite konusunda sıkıntı çekeceğini hiç zannetmiyorum. Çünkü çok bilinen sitelerden "fetch" ediyorlar. ben güncel olarak kullanıyorum ama telefondan girdiğim için ekran görüntüsü atamıyorum kusura bakma. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.