Jump to content

Aldnoah.Zero 2. Sezon Açılış ve Kapanış Şarkıları

FuneraireS

Önerilen İletiler

Aldnoah.Zero 2. Sezon Açılış ve Kapanış Şarkıları Kimler Tarafından Seslendirilecek?

aldnoah-zero-second-season.jpg
2. Sezonun tanıtım posterleri

Aldnoah.Zero’nun resmi web sayfasında yapılan açıklamaya göre animenin ocak ayında başlayacak olan
2. sezonunda açılış parçası “&Z” ismiyle, ilk sezonda kapanış parçalarında performans göstermiş SawanoHiroyuki[nZk]:mizuki ikilisine ait olacak. Bu sezonun “GENESIS” ismindeki kapanış parçası ise Sword Art Online ve Kill La Kill’den aşina olduğumuz Eir aoi’ye ait olacak. İlk sezonun açılış parçasının Kalafina tarafından seslendirilmiş olduğunu da unutmadan ekleyelim.

• 2. Sezonun tanıtım videosu.

• Baş rolleri seslendiren seiyuular ile yapım kadrosunda görev alan önemli isimlerin röportajlarının ve sahne arkası görüntülerin yer aldığı “Count to AZ” isimli videonun Aniplex USA tarafından paylaşılan İngilizce alt yazılı versiyonu.

aldnoah-zero-second-season.jpg

•  

Alıntı: AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu genesis ten yana eminim ki güzel olacak ve eminim ki sawano hiroyuki de iyi bir iş çıkarır geçenki gibi ama bence genesis opening, "&Z" ending olmalıydı gibime geliyor ya da hiroyuki sawano ilklerinden birini yapıp hareketli bir op çıkarmaya karar verdi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen katılıyorum :D ama 2. sezon daha da güzel olacak diye içimde bir his var :rolleyes: :)

Ben de hiç öyle bir his yok ya :D Sadece Slaine olacaksa hoşuma gitmez bence zaten başından beri kıl oluyordum :D İnaho ve Asseylum bir yerlerden çıkar inşallah

Lan şimdi gördüm. O tekerlekli sandalyedeki Asseylummuş oha :D İnaho da çıksın bir yerden

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime fena başlamamıştı, ilgi çekici sayılırdı ama yine de çok daha iyi olabilirdi bence. Finalde animedeki tüm ilgi çekici karakterleri öldürüp bir gerizekalıyı bırakmak da ne tür bir zihniyetin ürünü bilemiyorum..Finali tüm güzel hislerimi öldürdü, tekrar izleyebilir miyim bilemiyorum..

Ayrıca yeşilçam mı bu, karakteri öldür sonra tekerlekli sandalyede tekrar ortaya çıkar..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.