Jump to content

Heroes of the Storm ( Blizzard'ın yeni oyunu moba türü)

slimjack

Önerilen İletiler

Blizzard'dan iyi şeyler bekliyorum bunun için ama inşallah yine cüzdanları boşaltmaz  :ph34r:

Eline sağlık yeni gördüm  :) ayrıca konu dışı ama imzanı beğendim, Ryner hayranıyımdır da  :rolleyes: noveli okudun mu?

Benimde en sevidğim karakterdir kendisi kendime en yakın gördüğüm karakterdir :) Novelini okumadım devamını çok merak ediyordum bende varsa link bana atabilirmisin ? mümkünse tr alt yazılı varsa çok sevinirim :)

Bu arada herkes merakla bekliyor sanırım oyunu.  ^_^  ben şahsen dota2'yi geçiceğini düşünüyorum çünkü diablo,starcraft ve özellikle warcraft'taki o meşhur heroları görmüş olucağız umarım dota2 gibi paralı olmaz..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Dün geceye kadar bayağı zamandır Blizzard hesabıma girmiyordum. Dün gece girdim ve HotS'u gördüm. E-mailime bir bakayım dedim ki taa kapalı betanın ilk başladığı gün Blizzard bana mail atmış. İçinde betaya kabul edildiğim için gönderdikleri 4 kodu görünce içim parçalandı. Sonra hunharca arkadaşlarıma dağıttım.  Şu an 9 levelim, süper oyun. 10 level olayım Tyrael alacağım. :DD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

oyun 1-2 hafta oyalasada insan dota2 , LoL gibi farklı item buildleri vs yapmayı özlüyor. Eninde sonunda dönüp geleceğimiz yer yine dota =)

Heroes'in türü farklı biraz item'lar ile üstünlük yapmak yerine haritadaki bazı noktaları ele geçirerek üstünlüğü sağlamaya çalışıyorsun :) Bana göre Lol'mü Dota'mı desen Lol derim :) Troller olmasa Lol aslında sistemsel olarak daha iyi bir oyun :)

Bu arada biz forumdakiler ile warframe oynuyoruz :) Farklı bir tür diyebilirim. Fps ile mobanın karışımı gibi ama gayet güzel grafikleri olan ve zevkli bir oyun. Gelmek istersen senide bekleriz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Heroes'in türü farklı biraz item'lar ile üstünlük yapmak yerine haritadaki bazı noktaları ele geçirerek üstünlüğü sağlamaya çalışıyorsun :) Bana göre Lol'mü Dota'mı desen Lol derim :) Troller olmasa Lol aslında sistemsel olarak daha iyi bir oyun :)

Bu arada biz forumdakiler ile warframe oynuyoruz :) Farklı bir tür diyebilirim. Fps ile mobanın karışımı gibi ama gayet güzel grafikleri olan ve zevkli bir oyun. Gelmek istersen senide bekleriz :)

Uzun yıllar boyunca hem LoL hem Dota oynadım ikisininde kendince güzel yönleri var bence. Oyun dünyasına baya hakimim Warframe hakkında bilgim var  :) Hatta son zamanlarda ufak çaplı bir youtube kanalı bile açtım eğlencesine videolar yüklüyorum belki foruma da eklerim insanlar gülüp eğlensin diye. Ama Warframe e gelirsek şu an için oynamayı düşündüğüm bir oyun değil malesef eğer başlarsam pm atarım o konuda  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uzun yıllar boyunca hem LoL hem Dota oynadım ikisininde kendince güzel yönleri var bence. Oyun dünyasına baya hakimim Warframe hakkında bilgim var  :) Hatta son zamanlarda ufak çaplı bir youtube kanalı bile açtım eğlencesine videolar yüklüyorum belki foruma da eklerim insanlar gülüp eğlensin diye. Ama Warframe e gelirsek şu an için oynamayı düşündüğüm bir oyun değil malesef eğer başlarsam pm atarım o konuda  ^_^

Ok yinede sohbet etmek istersen skype grubumuza gelebilirsin :) Biz çoğunluğun önerileri üzerine genellikle oyunları seçiyoruz. Sonra hoşumuza giderse oynuyoruz :D Bizimde forumda paylaştığımız oyun videolarımız var arasıra eğlencesine çekip koyuyoruz. Birde Warframe'de bizi en çok bağlayan sebeplerden biri Klan Dojo'su. Eğer Sao, Log Horizon yada Overlord gibi animeleri izlediysen onlardaki büyük klan salonlarını görmüşsündür. Burdaki Dojo'da aynen öyle ve ekstra odalar ekleyerek ( laboratuvarlar, bahçeler v.s.) Dojo'yu kendi istediğimiz şekilde şekillendirebiliyoruz :) Bu sebeple deneyelim diye girdiğimiz oyun bizi bayağı bağladı :) Ama farklı şeylerde oynayabiliriz sabit bir oyun oynayacağız diye kaide yok.

Kulübümüz TürkAnimeTV Oyun Severler Kulübü :) Skype grubuna gelmek istersen beni yada metrofm'i ekleyip msj atman yeterli ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.