Jump to content

İnsanlaştırılmış Ülkelerin Animesi Hetalia'ya Yeni Sezon Geliyor


Evallark

Recommended Posts

hetalia.jpg


 


Gentosha'nın aylık Comic Birz dergisi Cumartesi günü Hetalia: The World Twinkle'ın prodüksüyonuna yeşil ışık yakıldığı duyuruldu. Dergi "Hetalia'nın hevesle beklenen yeni serisi piyasaya sürülüyor!!" şeklinde ilan etti. Aylık Comic Birz gelecek sayılarda daha çok bilgi ortaya çıkarmaya başlayacak. 


 


Hetalia: The World Twinkle Hidekaz Himaruya'nın Hetalia mangasından esinlenilerek yapılan animenin 6. sezonu olacak (Axis Powers 2 + World Series 2 + The Beautiful World 1)  Manga örnek dünyanın her yerinden ülke ve bölgelerin karakteristik özelliklerini alıyor ve bazılarını (çoğunu) bishounen olacak şekilde insanlaştırıyor.


 


Önceki sezon, Hetalia: The Beautiful World, Japonya'da Ocak 2013'de yayınlanmıştı. Funimation bütün önceki sezonları ve Hetalia Axis Powes: Paint it, White! filmini Kuzey Amerika'da yayınlamıştı.


 


Tokyopop ilk iki manga sayısının basımını yapmış ama 2011'de Kuzey Amerika basım işletmelerinde basımı durdurulmuştu. Right Stuff 2012'de Japon basımcı Gentosha Comics'le Tokyopop'un anlaştığını duyurarak manga çıkarıldı ve böylelikle en kısa zamanda 6 sayı yayınlandı.


 


Kaynak: Animenewsnetwork


Link to post
Share on other sites

Bu animeyi sevmiyorum bile yani benim gibi siyaseti seven bi insan için tuhaf kaçıyor. Yaw adam dönmüş şöyle diyor

-Rusya-kun bugun çok sinirli aadassdaassasdf.... sonra şöyle düşünüyorum niye sinirli olacak sıcak denizkere inemedi ya asfgdaga..

Link to post
Share on other sites

İzleyen biri Türkiye'nin ne sıklıkla çıktığını söyleyebilir mi? Bir de başka serileri de var galiba. Hangi sırayla izlenmesi gerekiyor biri yazsa  :rolleyes:

Sırayla: Hetalia Axis Powers (2 sezondan oluşuyor toplam 52 bölüm.) , Hetalia World Series (Gene 2 sezondan oluşuyor toplam 48 bölüm), Hetalia The Beautiful World (20 bölüm)

6. sezon da Hetalia World Twinkle olacak işte. 

Daha bende malesef her bölümünü izlemedim, malum toplamda 120 bölüm yapıyor. Bölümler kısa ama arada sevdigim karakterlerin ağırlıkta oldugu bölümleri ve daha çok World Series'i izledim. Türkiye sanırsam Axis powers'da yok, World Series'de ortaya çıkıyor. Ana karakter olmadıgı için pek ortalıkta gözükmüyor malesef. :/

 

Umarım yardımcı olabilmişimdir :D 

Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.