Jump to content

Psycho-Pass Filminin Tanıtım Videosu

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

2015’te Yayımlanacak Psycho-Pass Filminin Tanıtım Videosu

psycho-pass-movie.jpg

9 Ocak 2015’te sinemalarda gösterime girecek olan Psycho-Pass filmi ile ilgili bir görsel ve fragman yayımlandı. Ling Toshite Shigure grubunun “Who What Who What” şarkısı eşliğinde bize sunulan fragman, görsel kaliteyi bir hayli öne seriyor. Yeni karakterlerin dahil olacağı filmde eski ve özlenen karakterleri de göreceğiz.

Bu filmi ülkemizde sinemalarda izlemek için neler vermezdiniz?

Kaynak: AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Acayip merakla beklediğim 2. film. Öteki anime filmlerini hiç saymıyorum o derece. Evangeliondan sonra 2015'e damgasını vuracak.

Ayrıca bu filmden sonra yeni sezon gelecek gibi duruyor, hatta belki şu an çıkan sezon filme zemin bile hazırlıyor bile olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Acayip merakla beklediğim 2. film. Öteki anime filmlerini hiç saymıyorum o derece. Evangeliondan sonra 2015'e damgasını vuracak.

Ayrıca bu filmden sonra yeni sezon gelecek gibi duruyor, hatta belki şu an çıkan sezon filme zemin bile hazırlıyor bile olabilir.

İlk bölümü tam bir hayal kırıklığı ile bitirdikten sonra seriyi güncel takip etmemeye karar verdim şu an olaylar hangi boyutta bir bilgim yok ama dediğin gibi filmi 945867543 gözle bekliyorum  B) sonundaki düşüncelerine de canı gönülden katılıyorum  ^_^

Zaten afişte ki resmi ve son saniyelerde Kougami yi görür gibim olmam kalbimin güm güm diye atmasına sebep oldu :ph34r:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.