Jump to content

Code Geass : Lelouch of The Rebellion (720p) İndir

Tumor AB

Önerilen İletiler

Code+Geass.jpg

10 Ağustos 2010'da, Britanya imparatorluğu Japonya'ya savaş açar. Japonya, Britanya İmparatorluğu'nun en yeni silahı olan "Knightmare Frame"e karşı hiçbir şey yapamaz ve istila edilir. Japonya’nın adı "Alan 11" olarak değiştirilir ve vatandaşlarına da "11'ler" adı verilir. Japonya'da yaşayan Britanyalı Lelouch, Britanya'yı yok edeceğine yemin eder.

SEZON 1                                                                   SEZON 2         

1. Bölüm     11.Bölüm     21.Bölüm                          1.Bölüm     11.Bölüm     21.Bölüm
2.Bölüm     12.Bölüm     22.Bölüm                         2.Bölüm     12.Bölüm    22.Bölüm
3.Bölüm     13.Bölüm     23.Bölüm                         3.Bölüm     13.Bölüm     23.Bölüm
4.Bölüm     14.Bölüm     24.Bölüm                         4.Bölüm     14.Bölüm     24.Bölüm
5.Bölüm     15.Bölüm     25.Bölüm                          5.Bölüm     15.Bölüm     25.Bölüm
6.Bölüm     16.Bölüm                                                6.Bölüm      16.Bölüm
7.Bölüm     17. Bölüm                                                7.Bölüm     17.Bölüm   
8.Bölüm     18.Bölüm                                                8.Bölüm    18.Bölüm   
9. Bölüm    19.Bölüm                                                9.Bölüm     19.Bölüm    
10.Bölüm   20.Bölüm                                               10.Bölüm   20.Bölüm  

Altyazıları                                                                  Altyazıları

Toplam Boyut : 17.6 GB

* Japonca ve İngilizce Seslendirmesi mevcuttur.
* Tüm altyazıları kontrol etmiş olup, bölümün içine kopyaladım.(Altyazılar gömülü değildir.)
* Tüm bölümleri -mediafire- bulut hesabımdan paylaşıyorum.İnternet Download Manager vb. gibi programlar ile seri bir şekilde indirebilirsiniz.

Yeni açtığım blogum : animesokagi.blogspot.com
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@extreme  Kontrol edipte yayınladım. Altyazı senkronizasyonlarında herhangi bir problem yoktur.İçin rahat bir şekilde indirebilirsin kardeşim.

"Video formatı, ortalama video boyutu (MB), türkçe altyazının çevirmeni" konusunda doğru söylüyorsun.Bir dahaki paylaşımımda ekleyeceğim.Ayrıca eğer video boyutunu küçültürsem, kalitede düşmüş olacaktır ve benim amacım hd paylaşmaktır.Yorumlarınız için teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@extreme  Kontrol edipte yayınladım. Altyazı senkronizasyonlarında herhangi bir problem yoktur.İçin rahat bir şekilde indirebilirsin kardeşim.

"Video formatı, ortalama video boyutu (MB), türkçe altyazının çevirmeni" konusunda doğru söylüyorsun.Bir dahaki paylaşımımda ekleyeceğim.Ayrıca eğer video boyutunu küçültürsem, kalitede düşmüş olacaktır ve benim amacım hd paylaşmaktır.Yorumlarınız için teşekkürler.

Kalite falan düşmüyor kemke, bluray kalitesinde izliyorsun. Ben kendimden biliyorum, eğer ki varsa minimkv versiyonlarını indiririm tüm indireceğim serilerin veya fansub olarak indiririm. Minimkv ile harici veya dahili harddisk'ten tasarruf ediyorsun, serilerin GB olarak fazla yer kaplamaması bakımından.

Al burdan indir 1 bölüm bak bakalım, mega links yazan yerden indir = http://www.animeout.com/code-geass-season-1-720p-bluray-minihd-90mb-encoded-dual-audio/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.