Jump to content

Tumor AB

Önerilen İletiler

Sword%2BArt%2BOnline%2B%2B2%2BHd%2Bindir

Tanıtım : ARE YOU SURE SAO olayından bir yıl sonra Kirito, Japonya'nın İçişleri ve Ulaştırma Bakanlığı'nın "VR Bölümünden" Seijiro Kikuoka'nın tuhaf isteğiyle karşılaşır.

Gun Gale Online adı verilen VRMMO oyunundaki "Ölüm Silahı" hakkında bir soruşturma vardır. Avatarı bu siyah silah tarafından vurulan oyuncu gerçek hayatta da hayatını kaybeder. Kikuoka'nın tuhaf isteğini reddedemeyen Kirito sanal dünyanın gerçek dünyayı etkileyebileceğine tam ikna olmasa da oyuna girer.

Daha sonrasında Kirito hiç bilmediği bir dünyada "Ölüm Silahı" hakkında ipucu bulmaya çalışır. Bu yolda da Sinon adlı “Hecate II” silahı kullanan bayan bir keskin nişancı Kirito'ya yardım eli uzatır. Sinon'un da yardımıyla "Ölüm Silahı"nı bulabilmek umuduyla "Mermilerin Mermisi" adlı GGO'daki en iyi silah kullanıcıların seçileceği turnuvaya katılıp gizemli bir kişiyle temas kurmaya karar verir.

*Herhangi bir altyazılı eklemedim.(Gömülü altyazı yoktur.)

*Tüm bölümleri -mediafire- bulut hesabımdan paylaşıyorum.İnternet Download Manager vb. gibi programlar ile seri bir şekilde indirebilirsiniz.

*Eğer hizmetlerimden memnun kalırsanız, kendi gönlünüzce bağış yapabilirsiniz.

Yeni blog adresim : animearsivi.blogspot.com

Anime Sokağı iyi seyirler diler.

Not : Yeni bölüm geldikçe bu konuya yine 1080p olarak yükleyeceğim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.