Jump to content

High School DxD BorN

Yusaince00

Önerilen İletiler

High School DxD BorN
                                                                              69401.jpg

Seri Light Novel olarak çıkmıştır ve Animenin 3. sezonu olmaktadır.
Türü:Aksiyon,Komedi,Şeytan,Ecchi,Romantik,Okul,Shounen,Harem
Çıkış Tarihi:İlkbahar 2015

Her Bölüm 24 dakika
Serinin 2. sezonu High School DxD New izleyenleri hayran bırakmıştı ve 3. sezonun ne zaman geleceği hakkında meraklanmışlardı. Geçtiğimiz günlerde bu açıklandı ve yeni serinin ilkbaharda çıkıp adınında High School DxD BorN olacağı belirtildi.

Yeni Serinin Ana ve Yan karakterleri:

Hyoudou Issei
Boy:170 cm
Ağırlık:62 kg
Taş: Piyon(8 tane)
Rank: Düşük Seviye Şeytan (ileride orta seviye oluyor ama şimdilik düşük sınıfda)
Serinin ana karakteridir ve 8 piyon değerinde Gremory Ailesine hizmet eden serinin ana karakteridir.

Rias Gremory
B/W/H: 99/58/90
Boy:172 cm
Rank:Yüksek Seviye Şeytan
Taş: Kral
Serinin en sevilen aşık olunan karakterlerinden birisidir. Hyoudou Issei'nin hizmet ettiği kişidir.Gremory Ailesinin soylu bir üyesidir ve Şeytan Kral'ın kız kardeşidir.

Asia Argento
Boy:155 cm
Ağırlık:44 kg
B/W/H: 78/55/81

Azazel

Tür: : :Dşmüş Melek
Rank: Düşmüş Meleklerin Lideri

Azazel Düşmüş Melekleri yöneten savaşdan çok sacred gearlarla ilgilenen birisidir. 2. sezon sonunda Kuoh Akademisine Doğaüstü güçler kulübünün öğretmeni olarak geldi.

Akeno Himejima 

Rank: : :Dük Seviye Şeytan(ileride orta olacak)

Taş:Kraliçe(Queen)

B/W/H:102/60/89

Boy:168 cm

Yuuto Kiba

Rank: : :Dük seviye Şeytan

Sacred Gear:Kılıcın Doğuşu

Tür:Şeytan

Taş:At

Koneko Toujou

Taş:Kale

Boy:138 cm

B/W/H:67/57/73

Ağırlık:31 kg

Gasper Vladi

Boy:150 cm

Ağırlık:40 kg

Rank: : :Dük Seviye Şeytan

Taş:Fik

Tür:Yarı Şeytan Yarı Vampir

Vali Lucifer

Tür:Yarı Şeytan Yarı İnsan

Sacred Gear:Divine Dividing

Irina Shidou

Boy:164 cm

B/W/H:87/59/89

Tür:Melek

Xenovia

Boy:166 cm

Kilo:56 kg

B/W/H:87/58/88

Rank:Düşük Seviye Şeytan

Taş:At

Rossweisse

211417.jpgPower :Norse Magic  Tür : Valkyrie

Size bu lkişi hakkında daha fazla bilgi veremem eğer verirsem merakınız biter seri hakkında ve bu kişi hakkında bu yüzden beni mağzur görün.

3. sezon video

https://www.youtube.com/watch?v=A9aLA0j1ZPM

Yeni serinin yeni karakteri hakkında düşünceniz nedir . Meraklarınız olduğunu biliyorum hatta başlıkda niye BorN olduğunu bile düşünüyor olabilirsiniz. Eğer merak edip bekleyemiyorsaniz light novelinin 5 ve 6. serisine bakabilirsiniz çünkü seri o light novellerden oluşacak . Bölüm sayısı belirtilmese de ilk 2 seri gibi 12 bölüm olacağı büyük bir ihtimal . Her ne olursa olsun Yeni seriyi İlkbahara kadar bekleyin asıl heyecan başlıyacak :) .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

High School DxD BorN                                                                                                                                   Seri Light Novel olarak çıkmıştır ve Animenin 3.

teşekkürler bilgi için

Yaaaa ne demezsin ilk 2 seriye hayran kaldık, göğüslerden ve mamoru diyen avanak baş karakterden başka pek bir şey göremedik. Ecchi ve harem olan seriyi konulu yapacağız diye yırtınmışlar ama ortaya ç

Önemli değil bu arada herhangi bir alıntı yapmadım hepsi kendi yazımdır. bildiğim daha çok şey var ama spo olur diye yazmıyorum yanı 3. sezonun ılerısındekı bılgıler falan fılan var anlamında demek ıstedım . yazsaydım cok kotu spo olurdu bu arada koneko bu seride biraz fazla gozukucek loliconlar hazırlansın :D

Edit: gectıgımız gunlerde dedımde tamı tamına bugun acıklandı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaaaa ne demezsin ilk 2 seriye hayran kaldık, göğüslerden ve mamoru diyen avanak baş karakterden başka pek bir şey göremedik. Ecchi ve harem olan seriyi konulu yapacağız diye yırtınmışlar ama ortaya çorba çıkıyor tabii, çünkü bu türün serilerine konulu senaryo fazla geliyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

barış sana biraz spo vereyim begenırmısın bılmem ama rating game ı hatırlıorsun demı raiserler olan ilk seride ona benzer savaslar bu serıde 4-5 tane olucak 4 rookie savaşları falan ve bızımkı oyle sapıkca hareket etmıcek hatta kingle kapıscak falan sairaorg olan falan fılan yanı dıyorumkı 3 serı ıcınden bana gore cıkacak en ıyı serı bu . bu arada tannin diye biri var oda guzel bır hıkaye . BorN un anlamını buldum B-> boob N->nipple anladın sanırım ecchi olacak ama aksiyonda olacak 

gerçi sende haklısın ecchisi baya fazla ama aksiyondada batırmıyor yanı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.