Jump to content

High School DxD BorN

Yusaince00

Önerilen İletiler

Muhterem Şahıslar(Abaza Kardeşlerim) için mutlu bir haber Serinin ilk sezonunu zar zor Erkek olmama rağmen utanarak izleyen biri olarak Kurgusu ve konusunu hiç ilgi çekici bulmadım dxd'nin %99 meme %1 hikaye olan bir animeydi ilk sezon. Hadi yine iyisiniz

edit:ılık değilim

Ecchi sevmeyenler için yorumun doğru ama  hikaye olayına katılmıyorum tamam ecchisi cok fazla var ama hikaye ileride okudugum kadarıyla cok ıyı ve aksiyon olarak bence düşük bir anime deil daha guzeli aksiyon olurken ana karaktere ecchi özellikler düşündüren bir seri desem daha doğru olur. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

High School DxD BorN                                                                                                                                   Seri Light Novel olarak çıkmıştır ve Animenin 3.

teşekkürler bilgi için

Yaaaa ne demezsin ilk 2 seriye hayran kaldık, göğüslerden ve mamoru diyen avanak baş karakterden başka pek bir şey göremedik. Ecchi ve harem olan seriyi konulu yapacağız diye yırtınmışlar ama ortaya ç

Bu seride rossweisse dışında yer alacak 2-3 kişi daha var önemli olarak sizlere rossweisse ve diger ıkı kısı hakkındada bılgı vereyım  o yuzden spo olucak

http://highschooldxd.wikia.com/wiki/Rossweisse      

rossweisse odinin koruması olarak karşımıza cıkacka ılk basta sonradan ise gremory ailesinin konekonun karşısındakı kale taşını kendıne alıcak ve valkyrie liği kaybolacak bu arada bu kişi yarı tanrı idi hatırladıgım kadarıyla ama fazla güçlü deil. hatırladıgım kadarıyla  odin ike birlikte seride akeno ile issei randevulaşırken cıkacaklar odinde sapık bır adam 

Odin ile fazla ilgili olay yok ama tanrı olduğunu bılmenızı  isterim.

http://highschooldxd.wikia.com/wiki/Odin

http://highschooldxd.wikia.com/wiki/Tannin

bu bir ejder ve önceki ejder krallardan birisiydi. şu anda 5 tane ejder kral var bu arada bilmenizi isterim. bu anımede bu ejder tembel olan kısılerden nefret edıyor hatta o kadar guclu bır ejder ki geçmişte great red e meydan okudu. ancak great red ılgılenmedı tabı takmadı yani . BU ejder isseinin güçlenmesınde buyuk bır onem taşıyacak hatta oyle şeyler olacakkı rating  game de isseinin gücüne yardım edecek cok sey ogretecek:: videodaki ejder tannin di büyük ihtimal mor bir ejder tannin :

http://highschooldxd.wikia.com/wiki/Sairaorg_Bael

Bu adamda bu seride rating game de oynıcak isseiye karşı savaşacak bu  bael klanından olmasına ragmen longinusa sahip tek kişi vali issei ve azazel in zırhı na benzer yani bununki hız üstünlügünde bir longinus ve adıda attıgım sayfada yazıyor . Bu adam isseiye hayran rakibi olarka vali ile rakip oldugu gıbı issei bu adamlada rakip . bu adamı bir aslan gibi düşünebilirsiniz hızlı çevik vb. yani bu adamda favorilerden 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende Lighyt Novelları okumuş biri olarak bu sezonda Sairaorg ile İssei savaşmıycak diye biliyorum. Ayrıca Rossweisse'ın da önemli bir girişi olmuycak diye biliyorum. Bu sezon diğer sezonlar gibi iki kitabı konu alcaklarsa 5 ve 6. kitapları konu almaları gerek. İssei Sairaorg ile ilk 9. kitapta dövüşüyor ve Rossweisse'da ilk önemli girişini 7. kitapta yapıyor diye hatırlıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende Lighyt Novelları okumuş biri olarak bu sezonda Sairaorg ile İssei savaşmıycak diye biliyorum. Ayrıca Rossweisse'ın da önemli bir girişi olmuycak diye biliyorum. Bu sezon diğer sezonlar gibi iki kitabı konu alcaklarsa 5 ve 6. kitapları konu almaları gerek. İssei Sairaorg ile ilk 9. kitapta dövüşüyor ve Rossweisse'da ilk önemli girişini 7. kitapta yapıyor diye hatırlıyorum.

eğer sairaorgla savaşmıcaksa neden koysunlar savaştıgını allah askına 9. volume de cao caoyla savaşıyor bu hıkayede rating game olayları var . bidaha bi dikkatle bak. gerçi sana rossweisse hakkında katılıyorum ama odinin yanında bu seride bodyguard olarak karşımıza cıkacak. azda cıkacak olsada sevdiğin karakter cıksında baska bısey ıstemıom safadas :D

Edit: bende karıştırıyor olabılırım belkide asfasdasd :D 

Edit: tekrar bakdıkdan sonra serıdekı ana dusmanın diodora astaroth ve shalba beelzebub oldugunu hatırladım kusura bakma. ve bu volume isseinin cıldıracagı hikayeyı konuda alıyor gercekden kusura bakmayın 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.