Jump to content

Naruto Yerine Boruto Movie

Berker51

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

UYARI: Bu haber'de yer alan içerikler, Manga Okumayanlar için SPOILER İçermektedir.   Naruto’dan Sonra Boruto Anime Filmi Duyuruldu     Uzun süredir Naruto hayranlarının merakla beklediği The L

O kadar ismin arasında Boruto'yu hangi beyin nasıl buldu bence önce bir onu açıklasınlar. Takipteyim.  Teşekkürler.

harbiden ya boruto yu forumdan once gordugumde dalga geciyorlar sanmistim -_-

İsminin Boruto olduğuna inanmıyorum. Bolt diyordu animede gösterdiğin kaynakta başka bir türkçe site. Boruto olursa çok saçma olur. Ayrıca Boruto Uzumaki değil, Boruto Hyuga olur. Daha doğrusu bana göre Bolt Hyuga.(Japonlarda annenin soyadını alıyor.) Fakat şöyle bir durum ortaya çıkıyor Hyuga soyadı taşıyan kişileri gösterdiklerinde hepsinde Byakugan vardı. Bu mantıkla belki Bolt Uzumaki olabilir. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İsminin Boruto olduğuna inanmıyorum. Bolt diyordu animede gösterdiğin kaynakta başka bir türkçe site. Boruto olursa çok saçma olur. Ayrıca Boruto Uzumaki değil, Boruto Hyuga olur. Daha doğrusu bana göre Bolt Hyuga.(Japonlarda annenin soyadını alıyor.) Fakat şöyle bir durum ortaya çıkıyor Hyuga soyadı taşıyan kişileri gösterdiklerinde hepsinde Byakugan vardı. Bu mantıkla belki Bolt Uzumaki olabilir. 

Bolt uzumaki yerine Uzumaki Bolt desen daha iyi olur ve evet Uzumaki bolt olma olasılığı yüksek. ^_^  Boruto ne ya? Boru dermiş gibi  :ph34r: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar Naruto ile ilgili şeyleri okuyup izlemeye devam etmek istesem de tüm değerinin yavaş yavaş böyle hareketlerle bitiriliyor olması üzmüyor değil.Yine de takipte kalacağım, umarım güzel çalışmalar görürüz. :)
İsimle ilgili yorumları görünce paylaşmak istedim.Aslında Neji, Minato ve Naruto'dan parçalar var, hoş olmuş bence.

• "Boruto" (ボルト) is the Japanese pronunciation of the English word "bolt," as evidenced by the bolt he wears around his neck. His name is a reference to both his father and his cousin Neji, whose name means "screw" (捻子, neji). It may also be a reference to his late paternal grandfather's famed Flying Thunder God Technique, as the kanji rai (雷) can be translated as "lightning bolt."
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O kadar ismin arasında Boruto'yu hangi beyin nasıl buldu bence önce bir onu açıklasınlar.

Takipteyim. 

Teşekkürler.

boruto ingilizce bolt oluyor bolt da ispanyolca tornillo tornilloyada tekrar japonca baktığın zaman neji anlamına geliyor kishi oyunu diyebiliriz direk neji koymamış da boruto koymuş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.