Jump to content

Cocukluğumuzun Openingi, hatırlatmak lazım arada

Huseyinekrem

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=rx53JjO-azQ Ne günlerdi ah. Şerefsiz kaiyi sırf seslendirmen yüzünden cool zannederdik. Ayrıca türkçe seslendirmesi japoncasından iyi olan nadir animelerden.

herkes hatırlamaz :D

bunlarda var Jenerikler Müzikler

benim çocukluğumda pokemon vardı. tasolarla geçirirdik bütün günümüzü. beyblade çok sonra çıktı ben ortaokula geçtikten sonra oynamak falan sıkıntılıydı bozuluyo kırılıyo ve zaten çok büyüktüm oynamak için o yüzden bnm için en iyi çocukluk opening'i pokemondur. gotta catch'em all !!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Digimon tasolarını çok severdim kıyılarındaki metal-vida resimleriyle diğer tasolardan daha ciddi bir havası vardı :)

Beyblade'leri de hep bir uydu anteninin içinde kapıştırmak isterdim ama fırsatım olmadı bir ara denesem mi acaba :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim çocukluğumda pokemon vardı. tasolarla geçirirdik bütün günümüzü. beyblade çok sonra çıktı ben ortaokula geçtikten sonra oynamak falan sıkıntılıydı bozuluyo kırılıyo ve zaten çok büyüktüm oynamak için o yüzden bnm için en iyi çocukluk opening'i pokemondur. gotta catch'em all !!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Digimon tasolarını çok severdim kıyılarındaki metal-vida resimleriyle diğer tasolardan daha ciddi bir havası vardı :)

Beyblade'leri de hep bir uydu anteninin içinde kapıştırmak isterdim ama fırsatım olmadı bir ara denesem mi acaba :ph34r:

Uydu değilde bizde yamuk bi tepsi vardı çanak kadar neredeyse ortaya doğru büküktü. Kırılana kadar oynardık onda. Sonra parça değiştir bi daha :D Benim zamanımda pokemon eski kalıyordu bana hitap edemedi o yüzden. Ama openingini sevdiğim anümelerdendir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkes hatırlamaz :D

bunu hayal meyal hatırlıyorum. iyi izlerdim ama okuldan gelince hergün. bi bölümünde bi kasabada çok lezzetli bişey yiyolardı herkesin aklı gidiyordu. mavi kurtta nazlanıp biraz geç yiyodu galiba ama onunda aklı gidip koşup dağın tepesine gidip zevkten uluyordu. o günden beri ne zaman aklımı başımdan alan bişey yesem hep o sahne aklıma gelir. koca animede aklımda kalan tek şey o kurtun koşup ulumasıdır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.