Jump to content

Dragon Nest Türkiye - Açık Beta Başladı!

Pingu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 69
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

en başlarda güzel hoş geliyor ama türkçe olması daha güzel bazı şeyleri tam anlayamıyorduk :D bi başlayın zaten kasması çokta zor değil ben 55 lvl de falan bıraktım arkadaşlarda 60 oldu bıraktı :D . bunun yerine archage falan oynayın derim :D

Dragon Nest daha iyi Archeage'den çünkü Archeage DLC istiyor vesaire vesaire Archeage'de bunun gibi şeyler satın almazsan kuru kuruya normal bir MMORPG gibi oynar sıkılırsın çünkü arkadaşlardan biliyorum 20 levelden sonra DLC'nin ve klanın olacağı şart diyorlar yoksa bir farkı yok diğer MMORPG'lerden  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dragon Nest daha iyi Archeage'den çünkü Archeage DLC istiyor vesaire vesaire Archeage'de bunun gibi şeyler satın almazsan kuru kuruya normal bir MMORPG gibi oynar sıkılırsın çünkü arkadaşlardan biliyorum 20 levelden sonra DLC'nin ve klanın olacağı şart diyorlar yoksa bir farkı yok diğer MMORPG'lerden  

valla archeage oynuyorum şuanda ya valla dragon nest çok sıkmıştı sürekli aynı dungeonlara girmekten valla bıkkınlık gelmişti. bide bazen bugda kalıyordu karakterler sonra gir bi daha uğraş falan. 

Mu rebirth gelsin direk ona başlıcam benim için mmorpg dur :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla archeage oynuyorum şuanda ya valla dragon nest çok sıkmıştı sürekli aynı dungeonlara girmekten valla bıkkınlık gelmişti. bide bazen bugda kalıyordu karakterler sonra gir bi daha uğraş falan. 

Mu rebirth gelsin direk ona başlıcam benim için mmorpg dur :D

Bende H1Z1,Overwatch ve Hunt:Horrors of the gilded age'yi bekliyorum RPG olmasalar da FPS ve Survival olsalar da  müthiş fragmanlarıyla baya etkilediler beni :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

overwatch ı bende çok beğendim :D team fortress ı anımsatıyor biraz :D

Team fortessten daha iyi olur diye umuyorum 2 ay oynadım TF'yi kullanımına bir türlü alışamadım karakterlerin adamlar ustalaşmış çıkar çıkmaz hemen şans vermeden vuruyorlar çok sıkıcı oluyor hiç moralim artmadı oyunda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sen bunu yazmışsında rpg klübü olrak oynıycamız oyunlar arasında zaten var dı

iki raidcall kanalı yerine 1 tane yeter bence ıd:10056909 bu kanala gelebilirsiniz herkes için yerimiz var :D

O zaman isteyen geçsin çünkü bizim  grupta türkanimede olmayan ve sevmeyen elemanlarda var maksat sadece bu oyunu oynamak oldugu için sadece bu oyuna ait bir raidcall açtık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.