Jump to content

Ninja Slayer Animesinin İlk Gösterimi

Berker51

Önerilen İletiler

Ninja Slayer Animesinin İlk Gösterimi Yapıldı

Bradley Bond ve Philipp Ninj@ Morzez tarafından yazılan cyberpunk romanı Ninja Slayer, animeye uyarlanıyor.

ninja_slayer.png

Yönetmenliğini Kill la Kill serisinin yardımcı yönetmeni Akira Amemiya’nın yapacağı serinin ilk tanıtım filmi Ninja Slayer From Animation,  Anime Expo 2014’te yayımlandı. Bu ön gösterim animenin çizimlerinin nasıl olacağını ve ana teması konusunda fikirler veriyor. Seriyi Studio Trigger (Kill la Kill, Little Witch Academia) yapacak, Serinin müziği ise Boom Boom Satellites’tan Back in Black olacak.

Ninja-Slayer-02.jpg

Yakın geleceğin şehri Neo Saitama’da geçen roman, çocukları ve karısını bir Ninja savaşında kaybeden Kenji Fujikido etrafında şekilleniyor. Ninja ruhlarının serbestçe dolaşabildiği şehirde, Kenji Fujikido bir ruh tarafından ele geçiriliyor ve kendisi de bir “Ninja slayer” a dönüşüyor. Kendini ailesinin intikamını almak için tüm ninjaları öldürmeye adıyor.Yazarlarının, Honda Yu ve Sugi Leika tarafından yapılan Japonca çevirilerinin, Twitter’da yayınlanmasına izin verdikten sonra ününe kavuşan Ninja Slayer’ın ilk romanı Japonya’ da Eylül 2012’de basıldı. Nisan 2014 itibariyle 8 romana sahip olan serinin manga uyarlamaları Ninja Slayer: Machine of Vengeance ve Ninja Slayer: Glamorous Killers 2013’ten, üçüncü manga uyarlaması Ninja Slayer: Kills de 22 Ocak 2014’ten itibaren yayında.  (Buraya Kadar Olan içerik bilgileri biraz eskidir bazı kısımları güncellenmiştir.)

Ninja Slayer From Animation 2015 yılında yayınlanmaya başlayacak. Tam tarih henüz belli olmadı.

(Fragman)

Kaynak: AnimeFantastica

Kaynak 2: Anitoryum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Videonun başındaki sharinganı görenler :) ?  Ya animenin konusu ve gidişatı güzel olacağa benziyor ama sanki şu aşırı renklerle (özellikle de adamın ten renginin yanındaki ağzından çıkan o aşırı kırmızı tondaki kan rengi) ile güzelim animeyi mahvedeceklermiş gibi duruyor. Bana bi blood lad'ı andırdı ama bu kadar da aşırılık yoktu orda ya laa.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konusu İlginç ve sürükleyici Görünüyor ama.

Hiç sevmem böyle renkli renkli karakterleri ^^ çocuksu geliyor artık.

-_-

Videoyu izleyince bir şey satacaklar zannettim.adam hayatımı değiştirdi dedi valla.

-_-

Videonun başındaki sharinganı görenler :) ?  Ya animenin konusu ve gidişatı güzel olacağa benziyor ama sanki şu aşırı renklerle (özellikle de adamın ten renginin yanındaki ağzından çıkan o aşırı kırmızı tondaki kan rengi) ile güzelim animeyi mahvedeceklermiş gibi duruyor. Bana bi blood lad'ı andırdı ama bu kadar da aşırılık yoktu orda ya laa.

-_-

Bu arkadaşlara katılıyorum Renkler Biraz fazla Çocuksu ve Aşırıya kaçmış.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.