Jump to content

Turk Anime TV'yi Ne Zaman Keşfettiniz ?

Misafir MaRMaReX

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim gibi anime izleyen, anlaşabileceğim, animeler hakkında konuşabileceğim kişiler olsa ne güzel olur diye düşünüp forumlara baktım. Burası hoşuma gitti. Daha 2 gün oldu sanırım. 8)

Yazıp denedim, yan taraftada "Edebiyat Serisi" diyor, çok edebi bir eser canım 

İlk animemi burdan izledim  steamde oyununu indirimde görüp almıştım(Attack on Titan Freedom of wings) , biraz oynadıktan sonra oyunu oynanış ve grafiksel açıdan beğenmesemde  senaryo ve karakterler çok özgün ve güzel geldi. Araştırdım anime olduğunu gördüm bu zamana kadar animeyle hiçbir ilgisi olmayan biri olarak 1 yıl önce ilk animemi burda izledim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Ben ilk animelerimi gidip akılsız gibi YouTube'dan izliyordum yine de böyle bir site olduğunu biliyordum sonra burayı denedim tabletimden açılmadı jdksösösks. Geçen sene yeni tablet alınınca ise açıldı o günden itibaren tüm animelerimi buradan izlerim. :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yıl 2016 sanırsam temmuz gibiydi bir tane arkadaşım ilk animemi önermişti ve kendisi turkanıme.tv linkinden atmıştı. Yani şu zamana kadar neredeyse sadece buradan anime izledim şimdiden 200'e yakın anime olmuş. Animelerle tanıştığım için hala o arkadaşıma içimden teşekkür ederim her ne kadar artık konuşmasakta :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.