Jump to content

AMV'lerde MEP

mustafalrsm

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hadi Milli Egemenlik Partisi'ni anladım da -kabul edilebilir yani espri filan kkk- 'direk' ne oluyor direk anlamı diye bir şey mi varmış xD :D -direkt olmasın o :p-

Ya aslında direk kelime anlamı Milli Egemenlik Partisi asfasdasd :D Fırlatın beni dağlara taşlara :D

Atakan çok komikti sen Peline bakma :P

MEP bir çok kişiyle yapılan AMV 'dir. Genelde MEP ler saniyelere göre kişiler arasında paylaşılır ve herkes birleştirip AMV yapar

Çok teşekkürler : :). Bu arada görmüştüm 00.00-00.30:(nick). Bu tarz bişeyler de vardı dediğin gibi  :D

Öyle herkesin yapacağı iş değil bu aslında. İş birliğiyle bilmemkaç kişinin bir araya gelip AMW ortaya çıkartması diyebiliriz. Biraz resmi oldu sanırım. o.o 

Çok teşekkürler : :).  Resmi olsun nolcak  :D .

Açılımını biliyor musunuz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya aslında direk kelime anlamı Milli Egemenlik Partisi asfasdasd :D Fırlatın beni dağlara taşlara :D

Hadi Milli Egemenlik Partisi'ni anladım da -kabul edilebilir yani espri filan kkk- 'direk' ne oluyor direk anlamı diye bir şey mi varmış xD :D -direkt olmasın o :p-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hadi Milli Egemenlik Partisi'ni anladım da -kabul edilebilir yani espri filan kkk- 'direk' ne oluyor direk anlamı diye bir şey mi varmış xD :D -direkt olmasın o :P-

Pelin simdi aksam aksam niye bozuyosun ki birde yanlisimi düzeltmissin alındım abi ya ben gidiyom.  <_< 

Beforesurrection tesekkür ederim kardesim ama bozdu abi hemde ağır bozdu. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hadi Milli Egemenlik Partisi'ni anladım da -kabul edilebilir yani espri filan kkk- 'direk' ne oluyor direk anlamı diye bir şey mi varmış xD :D -direkt olmasın o :P-

Biraz konu dışına çıkmaya başladık sanki jssjsjjsjjs :D 

Bir de ben olsam ben de 'direk' şeklinde yazardım heralde :D bana da doğru gibi geliyor (düşününce 'direkt' doğru da) :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen güldüm bende :D -hıhh :p -

Pelin simdi aksam aksam niye bozuyosun ki birde yanlisimi düzeltmissin alındım abi ya ben gidiyom.  <_< 

Beforesurrection tesekkür ederim kardesim ama bozdu abi hemde ağır bozdu. :D 

yaa ama ya alınma lütfen sabah sabah mı bozsaydım yoksa xD -al bir espri de benden olsun ulamaz ;-; :dd- 

cidden alınma gitme hadi gel gel sensiz olmaz :D  bize daha çok espri gereek ;D -eğer kırdıysam özür dilerim ;( -

Biraz konu dışına çıkmaya başladık sanki jssjsjjsjjs :D

Bir de ben olsam ben de 'direk' şeklinde yazardım heralde :D bana da doğru gibi geliyor (düşününce 'direkt' doğru da) :)

sanki öyle oldu gibi :D çaktırmayın ama bende önceden -baya önceden.p- öyle yazardım ama doğrusunu öğrendim ve öğrettiğim için kıvanç doluyum xD *-*

-ayrıca MEP'in açılımı nedir bilen varsa cidden söylesin çok merakta kaldım :D-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.