Jump to content

Amatör Çizimler | Witch

Witch

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

29.01.2016 Buraya eklemeye üşend- öhöm unuttuğum Juvia!                  

Ben kendime anime tutkunu diyordum ama sizleri gördükçe gözlerim yaşarıyor. Bende üniversite yıllarında büyük küçük aldırmadan grafik dersimin sınav tezinde Ay savaşçısı'nın takvimi üzerinde çalışmışt

İdare ederde, oğlanın ağzı burnu nerede :P

Benim bu sakarlıklarım, unutkanlıklarım ne olacak yahu. <_< İletimi tamamlamadan yolladım. D:D:D:D Her ne ise olay kontrol altında iletimi gizledim... utanç verici olmaya başladı. :D

Öhm, çok sevimli bir Zoro olmuş ya. :d

Evet sadece bunu diyecektim. -,-''

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim bu sakarlıklarım, unutkanlıklarım ne olacak yahu. <_< İletimi tamamlamadan yolladım. D:D:D:D Her ne ise olay kontrol altında iletimi gizledim... utanç verici olmaya başladı. :D

Öhm, çok sevimli bir Zoro olmuş ya. :d

Evet sadece bunu diyecektim. -,-''

En sonunda kemeri açılmış da pantolonu düşüyormuşmuş gibi bir hikaye uydurdum -laksdlclcş-, yanakları kızarmış falan, bir de baloncukta 'Tasukete' yazıyor unarım doğrudur. -,- Aslında sinirli bir yüzü olmalıydı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En sonunda kemeri açılmış da pantolonu düşüyormuşmuş gibi bir hikaye uydurdum -laksdlclcş-, yanakları kızarmış falan, bir de baloncukta 'Tasukete' yazıyor unarım doğrudur. -,- Aslında sinirli bir yüzü olmalıydı.

Vallahi ne yazdığını bilemedim :'( bilir kişiler görür ise onaylarlar. :p Pantolonu neden düşüyor he ? :LTkJN9u: Huu ? :LTkJN9u: Hımm sinirliden daha çok bana şaşkın gibi geldi. :D Ama düşen bir pantolon var yani o da olur.*-* Eğer bu sinirli haliyse kimse korkmaz ondan>-< yanaklarını sıkalımmm çok şirin kızıyor. >3< :'D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Şu erzayı hiç sevmiom -,-

Ama senin çizdiğin erza baya bi şirin olmuş *-*

Bende çizimlerimi yaz'a doğru atçam inş

İlk olarak gözleri hep aynı gibi geldi ama çok şirin biraz daha göz şekileri çalışıp videolardan filan teknik öğrensen çok iyi mangaka olursun gibi *-*

Bende el kol bacak vs çizemiom bi yüz güzel oluo -,--

Bir de bence interneten aç bi resmi karakterin ama wallpaper tarzında olsun ilk önce daya kağıtı bilgisayara çiz .... Ardından kopyasız bakarak yapmaya çalış çok işe yarıyo o teknik :3

Özelikle chibi olanlar çok tatlı :3

Bir de erkek olan yagamiye benzio *'*

Zoro şişko diyilde kemer baya büyük olmuş ama çok şirin *^*

Boyaman da çok güzel ama üstünden keçeliyle pastel boyayla geçersen daha canlı olur gibi geldi *^*

Bence çalışırsan çok iyi işler çıkarırsın belki mangaka olursun *-*

Bende mangaka olmak istiyorum beraber çalışırız .s

Bir de saçları daha kabarık yapıp detay eklesen daha iyi olur gibi youkonun ki çok hoş olmuş mesala *"*

Valla ben bayıldım hiç sevmediğim erza bile çok iyi olmuş T-T

Son olarak başka bi şey öneriyim bu tahta sakurayı özellikle farklı anime tarzlarıyla çizip boyarsan güzeleştirmeye çalışırsan çok fazla gelişio 3 ay da sakurayla geliştim çok yardımı oldu .s

Yine uzun yazdım bi de mobilden Cry

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.