Jump to content

Yuru yuri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Teşekkürler de zorla teşekkür ettirince ne kazanacaksanız artık :) Sadece çevirinin kalitesini sordum, emeğe saygımız var. Kötüyse izlemeyecektim sadece, ee çeviri nasıl izleyen yok bence herkes atıp tutuyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir ShadowWolf

Teşekkürler de zorla teşekkür ettirince ne kazanacaksanız artık :) Sadece çevirinin kalitesini sordum, emeğe saygımız var. Kötüyse izlemeyecektim sadece, ee çeviri nasıl izleyen yok bence herkes atıp tutuyor :D

Ben izledim, ve gayet güzeldi,  (:

Bu arada bu yaşa gelmişsin daha öğrenememişsin ben sana anlatayım, "emeğe saygım var" demekle saygılı olunmuyor. Birde saygı göstermen gerekiyor ^^ hani bundan sonra dikkat et diye söylüyorum.

Hani daha yeni öğreniyorsun ondan üzerine gelmiyor kimse, ama gelecek sefere farklı konuşurlar bilgin olsun ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben izledim, ve gayet güzeldi,  (:

Bu arada bu yaşa gelmişsin daha öğrenememişsin ben sana anlatayım, "emeğe saygım var" demekle saygılı olunmuyor. Birde saygı göstermen gerekiyor ^^ hani bundan sonra dikkat et diye söylüyorum.

Hani daha yeni öğreniyorsun ondan üzerine gelmiyor kimse, ama gelecek sefere farklı konuşurlar bilgin olsun ^^

Bende indireyim diye açmıştım tekrardan konuyu tartışmayı okudum felan çok doğru konuşmuşsun +1 :D (Bende 1.bölümü daha indirdim izledim.Önceden izlemeden yorum yapmıştım.Ben beğendim şahsen :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.