Jump to content

Yuru yuri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Ben izledim, ve gayet güzeldi,  (:

Bu arada bu yaşa gelmişsin daha öğrenememişsin ben sana anlatayım, "emeğe saygım var" demekle saygılı olunmuyor. Birde saygı göstermen gerekiyor ^^ hani bundan sonra dikkat et diye söylüyorum.

Hani daha yeni öğreniyorsun ondan üzerine gelmiyor kimse, ama gelecek sefere farklı konuşurlar bilgin olsun ^^

Neyi yeni yeni öğreniyoruz ? Yaştan mı forumdaki yeniliğimden mi söylüyorsun bilmiyorum ama.. İsteyen istediği gibi konuşsun kardeşim, konuşuruz problem değil. Adam akıllı soru sorduk, çeviri güzel mi değil mi diye. Güzel değilse indirmek için zaman harcamak istemedim, bunda bir problem mi var ?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neyi yeni yeni öğreniyoruz ? Yaştan mı forumdaki yeniliğimden mi söylüyorsun bilmiyorum ama.. İsteyen istediği gibi konuşsun kardeşim, konuşuruz problem değil. Adam akıllı soru sorduk, çeviri güzel mi değil mi diye. Güzel değilse indirmek için zaman harcamak istemedim, bunda bir problem mi var ?

Sadece alt yazı zaten 5 saniyeni almaz indirmen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.ShadowWolf sadece bir uyarıda bulunurken sen yanlış anlayıp uzatıyorsun konuyu.Ayrıca çeviride anime de güzel.Konusunuda kendin araştırıp bulabilirsin yani.İzle tavsiye ediyorum o kadar .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.ShadowWolf sadece bir uyarıda bulunurken sen yanlış anlayıp uzatıyorsun konuyu.Ayrıca çeviride anime de güzel.Konusunuda kendin araştırıp bulabilirsin yani.İzle tavsiye ediyorum o kadar .

Uzamasın dedim zaten, keşke tüm mesajları okusaydın.. Teşekkürler.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir ShadowWolf

Dostum sen çevir yeterki, biz izleriz ya :D Birde konusunu yazaydın en azından, meraklandım şimdi.

Lucky Star'la, K-on'un füzyonu gibi bir şey, kısacası yeni bir komedi fenomeni doğuyor ^^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.