Jump to content

mustafalrsm

Önerilen İletiler

1.AMV'm; Arkadaşlar 20 küsür saat uğraşıp yaptım AMV'yi, umarım beğenirsiniz İlk AMV'm sayılır.

Beğenirseniz YouTube'de 1 like beni çok mutlu eder :)

Az önce upload ettim.

2.AMV'm, 09.02.2015. Yaklaşık 3 haftadır falan uğraşıyordum, 30-40 saat falan oldu herhalde :D Umarım bunu da beğenirsiniz :) Spoiler yememeniz için aşağıya animeler ve hangi saniyeler arası olduklarıyla birlikte spoiler içerip içermediğini de ekliyorum:

Baştan 25.saniyeye Sword Art Online, spoiler içermediğini düşünüyorum

25-57.saniyeler:RWBY, spoiler içermiyor.

0:58-1:36 arası Tokyo Ghoul, spoiler içerir.

1:37-2:02 arası Shingeki No Kyojin, spoiler içerir.

2:03-3:22 arası Akame Ga Kill, ağır spoiler içerir, izlemediyseniz sakın sakın bakmayın :D

3:23-3:58 arası Bleach, spoiler içerir.

3.AMV'm. Yine Akame Ga Kill, bunu yarışmalar için yaptım ama iyi olmamış olabilir bilemiyorum. Hayırlısı : :Dİyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler :D Beğenirseniz youtubeda +1 çook güzel olur :)

Edit:Türkanime yarışmasını kazandı, Ainio yarışmasında 202 AMV arasında 67'nci oldu.

4. AMV'm! İlk defa Akame Ga Kill kullanmadan AMV yapmış oldum :D Hunter x Hunter 2011 AMV'si, 20-25 saat uğraştım, eğer izleyip beğenirseniz en azından bir yorum, beğeni atarsanız çok mutlu olurum :) :)şekkürler!

16 Ocak 2016:Konuyu ilk açtığımdan beri 1 yıldan fazla zaman olmuş. Ne kadar da hızlı geçti.

Bakan, beğenen, beğenmeyen herkese gerçekten teşekkürler. İlk defa konuyu açarken hiç beklentim yoktu açıkçası ve bu konuyu açarak tanışmıştım forumla. Cevap geleceğini bile sanmazken bir sürü güzel tepki almıştım ve o motivasyonla diğer AMV'leri de yapmıştım. Artık pek vaktim olmadığı için büyük ihtimalle daha yapamam ama yazın eğer canım da çok isterse belki yaparım. Ama belki gören, bir efekt falan merak eden olursa sorabilir. Bir sürü arkadaşla da fikir alışverişinde bulunmuştuk forumdan zaten. Bu da son düzenlemesi olsun konunun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1.AMV'm; Arkadaşlar 20 küsür saat uğraşıp yaptım AMV'yi, umarım beğenirsiniz İlk AMV'm sayılır. Beğenirseniz YouTube'de 1 like beni çok mutlu eder :) Az önce upload ettim.   2.AMV'm, 09.02.

Harika yapmışsın bayıldım (20 saatte ... iyi bitirmişsin :) )

keşke önceden görseydim cover a koyardım :/ neyse artık bu arada kavırmamız

Ama cidden bak harika olmuş ( teşeküre gerek yoktu ^_^ ben olanı söyledim ^^ kendi açımdan^^ ^_^ )

Hani bak şöyle açıklayayım:20 küsür saat ve bunun 6-7'si dün gece ve bu sabahtı, şu an neredeyse ölü gibiydim, bu yorumla bütün yorgunluğum uçup gitti :D

Edit:yorumunu beğenemiyorum, günlük kotam dolmuş :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gerçekten güzel olmuş.. eline, emeğine sağlık :)

keşke önceden görseydim cover a koyardım :/ neyse artık bu arada kavırmamız

20 saatlik emeğin boşa gitmemiş gerçekten harika olmuş 

Hepinize çook teşekkürler, beni çok mutlu ettiniz :D

Bu arada cover olayında müziği,videoyu siz ayarlayıp sanatçının şarkısını mı koyuyorsunuz tam bilmiyorum da :) Koyulacağını bilsem daha erken bitirmeye çalışırdım :( Ve güzel olmuş kavırmanız  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepinize çook teşekkürler, beni çok mutlu ettiniz :D

Bu arada cover olayında müziği,videoyu siz ayarlayıp sanatçının şarkısını mı koyuyorsunuz tam bilmiyorum da :) Koyulacağını bilsem daha erken bitirmeye çalışırdım :( Ve güzel olmuş kavırmanız  :)

Cover da müziği biz yapıyoruz :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.