Jump to content

mustafalrsm

Önerilen İletiler

Video işinden anlamam ama mükemmel olmuş Emeğine sağlık kardeşim  :D
orjinal seslerinide ara ara yerleştirsen mükemmel olur  :) (Sadece bir öneri)  :)

Gerçekten çok teşekkürler, beğenmene çok sevindim :) Orjinal sesler konusunda kesinlikle katılıyorum, ben de düşündüm ama şarkıya çok gitmez gibi geldi bana. Sessiz olduğu yerde bile şarkıda arkada müzik var baya, sesi duymak kasıntı olur diye düşündüm :D  Ama önerin çok doğru gerçekten, sadece biraz daha uygun bir parça lazım sanki :) Yapabilirsem diğer AMV için kesinlikle düşünüyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1.AMV'm; Arkadaşlar 20 küsür saat uğraşıp yaptım AMV'yi, umarım beğenirsiniz İlk AMV'm sayılır. Beğenirseniz YouTube'de 1 like beni çok mutlu eder :) Az önce upload ettim.   2.AMV'm, 09.02.

Harika yapmışsın bayıldım (20 saatte ... iyi bitirmişsin :) )

keşke önceden görseydim cover a koyardım :/ neyse artık bu arada kavırmamız

Gerçekten çok teşekkürler, beğenmene çok sevindim :) Orjinal sesler konusunda kesinlikle katılıyorum, ben de düşündüm ama şarkıya çok gitmez gibi geldi bana. Sessiz olduğu yerde bile şarkıda arkada müzik var baya, sesi duymak kasıntı olur diye düşündüm :D  Ama önerin çok doğru gerçekten, sadece biraz daha uygun bir parça lazım sanki :) Yapabilirsem diğer AMV için kesinlikle düşünüyorum :D

benim şahsi fikrim öyle :D O tür animeler daha fazla duygu içeriyo çünkü :D evet müzik konusunda katılıyorum sana :D biraz daha o tarzda müzik olsa daha iyi olur bir dahaki AMV'ye artık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Aynı tarz Burada da var. :) ama sen tonlamaları harika yapmışsın :D Müzik de çok dinlenen bir müzik ise bir birine renk katıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=XF6AL0Ij7io&index=2&list=LLGu9OCORAMdBZJzdzTXCRNQ

Çok teşekkürler :) O AMV'yi görmüştüm , hatta onu yapan kişi benim AMV'ye yorum da yaptı saolsun :) Very nice! really like the timing here =) yazmıştı saolsun, onla boy ölçüşemem şimdilik ama elimden geleni yapıp ilerlemek istiyorum B) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gene üzüldüm izlerken çok dramatik bitti geriye baktığında Najenda ve Akamenin hayatta kalması ve diğer herkesin ölmesi ..

Bu tarz animleri izlemiyordum ama bunu akame ile yıktım..

Bu arada çalışman çok başarılı..

Devamını istiyoruz.. ;)

Herkesin ölmesi gerçekten çok üzücü, bari mangaka o kadar öldürmese :( (Gerçi mangada da olaylar farklı işlese de herkes ölecek diyorlar ama bir umut ) 

Beğenmene çook sevindim, çok teşekkürler. Yenisine bugün başlamayı düşünüyorum, finallerim cuma bitti de :)

-Kota olayı yüzünden yine beğenemiyorum :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.