Jump to content

mustafalrsm

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1.AMV'm; Arkadaşlar 20 küsür saat uğraşıp yaptım AMV'yi, umarım beğenirsiniz İlk AMV'm sayılır. Beğenirseniz YouTube'de 1 like beni çok mutlu eder :) Az önce upload ettim.   2.AMV'm, 09.02.

Harika yapmışsın bayıldım (20 saatte ... iyi bitirmişsin :) )

keşke önceden görseydim cover a koyardım :/ neyse artık bu arada kavırmamız

Güzel olmuş. Bende yıllardır yapıcam diyorum ama hiç yapmıyorum -,-

Bide Bleach altyazısız videoları falan nasıl bulabilirim bilgin var mıdır?!

Görmedim yorumu çok özür dilerim :o

Altyazısız için link atayım ama AMV için uyar mı bilmem ben Sony Vegas'ta  denedim uymadı converterla yaptım anca öyle oldu :D

http://www.nyaa.se/

Buradan bulabilirsin. Tek yapacağın arama butonuna Bleach ve bölüm numarası yazman :D Sonra çıkan Horriblesubs seçeneklerinde 480p'den 1080p'ye kadar bulabilirsin :D Diğer torrentler ölü indirmiyor çoğu ama Horriblesubs neredeyse her zaman indirir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. AMV de harika olmuş... super beklendiği gibi

Beklentini karşıladıysam gerçekten çok mutlu oldum çünkü beklenti vardı ve baskı yapıyordu açıkçası, saol Before daha doğrusu sonoreslep :D

-Beğeni kotam ne çabuk doluyor arkadaş :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mustafa Amv'lerin tek kelime ile harika ya :) Beklediğimin üstüne çıkmışsın helal valla ;) Bnde sadece bir anime'den uyarlanıp felan yapcan zannetmiştim ama böyle bin kat daha iyi olmuş :D Bu arada 360p sorunu sonradan düzelio ilk başlarda youtube'a yeni attıysan öyle gözüküyor bndede olmuştu ordan biliyorum bir bakıyorsun 1080p felan olmuş sayfayı yenileyince :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beklentini karşıladıysam gerçekten çok mutlu oldum çünkü beklenti vardı ve baskı yapıyordu açıkçası, saol Before daha doğrusu sonoreslep :D

-Beğeni kotam ne çabuk doluyor arkadaş :(

bekleriz tabi. onu ilk eserini yapmadan önce düşünecektin. burda fanların olduk. benim beğeni kotam hiç bitmedi çok az kullandığım için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.