Jump to content

mustafalrsm

Önerilen İletiler

Aklıma youtube'un gıcıklığından başka bir şey gelmiyo :P

Yazık adamlara da. Allah bilir saniyede kaç saatlik video upload ediliyor olur o kadar da ya :P

Mustafa Amv'lerin tek kelime ile harika ya :) Beklediğimin üstüne çıkmışsın helal valla ;) Bnde sadece bir anime'den uyarlanıp felan yapcan zannetmiştim ama böyle bin kat daha iyi olmuş :D Bu arada 360p sorunu sonradan düzelio ilk başlarda youtube'a yeni attıysan öyle gözüküyor bndede olmuştu ordan biliyorum bir bakıyorsun 1080p felan olmuş sayfayı yenileyince :D

Çoook teşekkürler çok mutlu oldum :D Seninkiler de süper daha da iyi olalım forumca :D

bekleriz tabi. onu ilk eserini yapmadan önce düşünecektin. burda fanların olduk. benim beğeni kotam hiç bitmedi çok az kullandığım için

Saol sonoreslep gerçekten süpersin resmen teşvik olunuyorum burda :D Ama biraz ara vermem lazım çeviriler var, dersler var falan 1-2 ay sonra 1 dk.lık falan biraz kısa AMV'ler şeklinde yaparım belki :D Belki uzun ad yapabilirim belli olmaz doluluğuma göre :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1.AMV'm; Arkadaşlar 20 küsür saat uğraşıp yaptım AMV'yi, umarım beğenirsiniz İlk AMV'm sayılır. Beğenirseniz YouTube'de 1 like beni çok mutlu eder :) Az önce upload ettim.   2.AMV'm, 09.02.

Harika yapmışsın bayıldım (20 saatte ... iyi bitirmişsin :) )

keşke önceden görseydim cover a koyardım :/ neyse artık bu arada kavırmamız

Harika olmuş :) Bu kadar beklemeye değdi gerçektende izlerken heyecanlandım bir an ya :D Sen benim konumda bir ara Rwby'ide amv'me eklicem demiştin bnde sadece Rwby animesinden yapcağını zannetmiştim amv'ni :D Neyse böyle daha iyi olmuş ellerine sağlık ;)

Saolasın Muhammed öyle anlaman doğaldır hep o algı var ama bir de böyle denemek istedim çünkü bir sürü sevdiğim anime var :D AMV yapmak da vaktimi alıyor, en iyisi hepsini birden yapmak :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saolasın Muhammed öyle anlaman doğaldır hep o algı var ama bir de böyle denemek istedim çünkü bir sürü sevdiğim anime var :D AMV yapmak da vaktimi alıyor, en iyisi hepsini birden yapmak :P

Ne demek :) Aynen sanada değişiklik olmuş zaten iyi gelmiştir şimdi bitirip youtube'a atmak felan :D Ailecek takipteyiz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne demek :) Aynen sanada değişiklik olmuş zaten iyi gelmiştir şimdi bitirip youtube'a atmak felan :D Ailecek takipteyiz :D

Aynen bitince artık daha rahat hissediyor insan :D Ailecek mi, saolasın :P

Şarkıdaki vurgulu kısımları videodaki can alıcı sahnelere çok iyi yerleştirmişsin... Çok güzel olmuş eline sağlık... Bayıldımmmm... 

Janset abla, beğenmene çooook sevindim gerçekten bi an korktum beğenmeyecek misin diye de :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.