Jump to content

Akame ga Kill Son Tartışma (Manga ve Anime Spolier )

extreme

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konuyu bir guzel portleteyim :D En sevdigim karakter olan Lubbock'un sacma bir yerde olmesi cok uzmustu. Bir de Chelsea'ye yetisememeleri :/ Siz isyanci orgutsunuz ucarak gelirsiniz yav oldu mu boyle

Akame ga Kill bugün yayınlanan bölümle sonlandı.Mangadan farklı giderek anime orjinal ending le bittiği için 2 .sezon olucağını sanmıyorum malesef.     Bana göre mangaya uysalardı daha iyi o

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

• 2 hafta sonra...

http://bato.to/read/_/201544/akame-ga-kill_v9_ch39_by_tortuga/1

spoilerın içine attım ordan devam et :D

*-* Bu kadar hızlı cevap için teşekkürler

-Bu olumlu oy kotasını doldurma muhabbeti de sıktı ama :D

Edit:Çizimler mangada daha iyiymiş, animede sonlara doğru akamenin yüz çizimlerinde falan resmen iki boyutu fark ediyordum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hemen başladım :D Umarım hemen bitirmem, güzel görünüyor baya. Ayrıca Akame'yi daha şirin yapmışlar mangada :D (Umarım Kurome güzel çizilmiştir, favori karakterim olarak :D )

mangada her karakter çizim olarak daha iyi zaten özellikle de yüz çizimleri bide mangada Esdeath ilk başkente geldiğinde işkence odalarına gidiyordu ama animede kesmişler o kısmı ona da bi bak istersen Esdeath'in ilk çıktığı kısımlardaydı 10-15 arasında falandır sanırım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mangada her karakter çizim olarak daha iyi zaten özellikle de yüz çizimleri bide mangada Esdeath ilk başkente geldiğinde işkence odalarına gidiyordu ama animede kesmişler o kısmı ona da bi bak istersen Esdeath'in ilk çıktığı kısımlardaydı 10-15 arasında falandır sanırım

Oralara bir bakarım saolasın :D

Mangasına başlıycaklar varsa bence baştan başlasın arada kesilen yerler var hemde çizim kalitesi daha güzel tr çeviriside var mis gibi 

Ben animeyi izledim, animeyi izleyince manga sıkıcı geliyor, biliyorsun sonuçta ne olacağını :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

mangasını okumamış biri olarak yorumluyorum:

genel olarak anime bana uzun zamandır yaşamadığım heyecanı yaşattı. çünkü "şu karakter ölmez yahu" diyemedim anime boyunca. Game of Thrones mübarek.

final bölümünün ilk yarısı yani dövüş kısmı oldukça güzeldi, 2. yarısı daha kısa tutulabilirdi bana kalırsa. dövüş baya iyiydi, son zamanlarda gördüğüm en başarılı dövüşlerden biriydi, ama yine de bu animeyi ilerde görünce aklıma bile gelmiycek büyük ihtimalle.

çünkü bu anime = kan gölü. ulan tamam bikaç tanesini öldürün de hepsini öldürmek ayıp oluyor. bi noktadan sonra karakterlerle empati yapmaya üşendim nasıl olsa biyerde hallederler diye.

kan gölü olması dışında hiç bir şey öyle çok iyi değildi. karakterler hep klasik karakterler olmuş, kurgu var ama hikaye örgüsü tekdüze tabii ölümleri saymazsak, müzikler openingler falan öyle çok hoş değil.

yine de aklımda kalıcak bu anime bana son bölüme kadar bu heyecanı yaşatabildiği için.

aklıma takılan 2 şey:

lb3CcsF.jpg

bu resimde yani en sonda Night Raid'i gösterdiği resimde Tatsuki var, Bulat var bi de Incursio var. hangisi fazla...

bi de acaba en sonda Tatsuki ölmemişti de baygındı falan ama Esdeath arada onu da götürmüş olmasın? belki de 24 bölümü de arka arkaya izlediğim için bozulan psikolojimin ürünü de olabilir bu...

edit: farklı olabilen tek karakter Esdeath'tı, zaten favori karakterim de oydu. sonlarda biraz sıçıp sıvadı ama olsun.

Esdeah in tatsumi'yi götürmüştür belki dediğin yerde Murasame tarafından kesildigi için ölü durumundaydi son anlarında tatsumi'nin yanında olmayı istedi kendini dondurdu ve tatsumi ile beraber Tuzla buz oldu pofff! :) etkilendim o sahnede yalan yok. . . Mangada ki incursio konusunda bende hem fikrim animedekine göre daha bi havalıydı animede yüce teigu'yu (bu ne lan voltran mi?) Dedim içimden :) uçarak durdurmak yerine birini basamak olarak kullanıp ya da kendi ziplayarak mangadaki incursio nun destek silahı ile ortadan ikiye bölmesi daha bi güzel olurdu şahsi düşüncem az mantıksız olabilir ama bu da benim hayal gücüm gözümde canlandırıyorum da felaket bişey oldu ^^ karakter öldürme olayında susuyorum :) bişey demek anlamsız ruh halimi içine etti o ölümler bi dramatiklik katmış ama yersiz olmuş geneli.

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.