Jump to content

Akame ga Kill Son Tartışma (Manga ve Anime Spolier )

extreme

Önerilen İletiler

Esdeah in tatsumi'yi götürmüştür belki dediğin yerde Murasame tarafından kesildigi için ölü durumundaydi son anlarında tatsumi'nin yanında olmayı istedi kendini dondurdu ve tatsumi ile beraber Tuzla buz oldu pofff! :) etkilendim o sahnede yalan yok. . . Mangada ki incursio konusunda bende hem fikrim animedekine göre daha bi havalıydı animede yüce teigu'yu (bu ne lan voltran mi?) Dedim içimden :) uçarak durdurmak yerine birini basamak olarak kullanıp ya da kendi ziplayarak mangadaki incursio nun destek silahı ile ortadan ikiye bölmesi daha bi güzel olurdu şahsi düşüncem az mantıksız olabilir ama bu da benim hayal gücüm gözümde canlandırıyorum da felaket bişey oldu ^^ karakter öldürme olayında susuyorum :) bişey demek anlamsız ruh halimi içine etti o ölümler bi dramatiklik katmış ama yersiz olmuş geneli.

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

Senin yine favori karakterin yaşıyor bi de benim gibiler var :D

Zavallı Kurome, ne zaman görsem ölümünü bi kötü oluyorum :( Umarım mangaka öldürmez, öldürmezse süper olur gerçekten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konuyu bir guzel portleteyim :D En sevdigim karakter olan Lubbock'un sacma bir yerde olmesi cok uzmustu. Bir de Chelsea'ye yetisememeleri :/ Siz isyanci orgutsunuz ucarak gelirsiniz yav oldu mu boyle

Akame ga Kill bugün yayınlanan bölümle sonlandı.Mangadan farklı giderek anime orjinal ending le bittiği için 2 .sezon olucağını sanmıyorum malesef.     Bana göre mangaya uysalardı daha iyi o

Senin yine favori karakterin yaşıyor bi de benim gibiler var :D

Zavallı Kurome, ne zaman görsem ölümünü bi kötü oluyorum :( Umarım mangaka öldürmez, öldürmezse süper olur gerçekten :D

animede zaten fazla zamanı yoktu ilaçlarla duruyordu bence akame tarafından öldürülmesi daha anlamlı oldu zaten ikisi de birbirlerini sevdikkeri icin bunu başkası değil kendilerinin yapmasini istiyorlardı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

animede zaten fazla zamanı yoktu ilaçlarla duruyordu bence akame tarafından öldürülmesi daha anlamlı oldu zaten ikisi de birbirlerini sevdikkeri icin bunu başkası değil kendilerinin yapmasini istiyorlardı

Mangada öyle bişey yok değil mi? Ben 40'tan başladım Kurome yaralıydı, sonradan bandajlar falan da gitti yani iyileşmiş ama önceden aldığı yaralardan dolayı biraz zayıf o kadar değil mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangada öyle bişey yok değil mi? Ben 40'tan başladım Kurome yaralıydı, sonradan bandajlar falan da gitti yani iyileşmiş ama önceden aldığı yaralardan dolayı biraz zayıf o kadar değil mi?

Mangası nin sadece finaline baktım o yüzden bilmiyorum manga okumam fazla bişey diyemiyorum bro benim de temennim seninle aynı yönde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hatırlıyorum da orjinal seriden sapmaya başladığında bu animeye kurtlar vadisinden beter,kurtlar vadisi : başkent yorumlarını yapmıştım acayip karakter kıyımı var animede ben akamenin başrol olduğunu son bölümde öğrendim :) son bölümü izlerken seri küfrettim bence bu anime çıkarılırken çok aceleci davranılıp şaheser olabilecek bir animenin içine edilmiştir bence kesinlikle bir remake şart ancak bu yakın zamanda gelmeyecek bundan emin olabiliriz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangası nin sadece finaline baktım o yüzden bilmiyorum manga okumam fazla bişey diyemiyorum bro benim de temennim seninle aynı yönde

Yapma bunu :( Mangayı bence okumalısın, çizimler süper ve konular daha ayrıntılı :D . Hatta animede olmayan gruplar bile var anime o derece sapıttı erken bitirecem diye :( Her şeye rağmen bence mükemmel anime hakkını yememek lazım, Akame Ga Kill olmasa animeyi bırakmış olabilirdim şu an :) (Sebep:Shingeki No Kyojin izledikten sonra bundan güzel anime olmamıştır olamaz demiştim animeyi bırakıyorum bu maksimum noktasıdır demiştim, yanılmışım :D Ama artık yanılmam Akame Ga Kill benim için gelmiş geçmiş en iyi animedir. Daha iyisi olamayacaktır benim için :D Kurome'den tatlı ve iyi bir karakter de olamaz :D

Mangada yaşıyor şu anlık :D

Aynen :D Mangakaaaa, pls öldürme ne olur ya :) Öldürme bir kişiyi ölür müsün bi yerin sakat mı kalır? :D

hatta gece baskınına katılır birlikte savaşırlardı

O günler hayallerimi süslüyor  :17:  Hatta animelerden gelmiş geçmiş en büyük isteğim her ne kadar zor olsa da :)

yazık ettiler animesini..

Aslında güzel anime ama çok aceleye getirdiler o kötü oldu :( Biraz daha manga gibi ayrıntılı, mesela 48 bölüm falan yapsalardı mükemmel bi anime çıkardı ama buna da şükür bence :)

Hatırlıyorum da orjinal seriden sapmaya başladığında bu animeye kurtlar vadisinden beter,kurtlar vadisi : başkent yorumlarını yapmıştım acayip karakter kıyımı var animede ben akamenin başrol olduğunu son bölümde öğrendim :) son bölümü izlerken seri küfrettim bence bu anime çıkarılırken çok aceleci davranılıp şaheser olabilecek bir animenin içine edilmiştir bence kesinlikle bir remake şart ancak bu yakın zamanda gelmeyecek bundan emin olabiliriz.

Ben de son bölümde öğrendim Akame'nin başrol olduğunu :D Çok acele ettiklerine ben de kesinlikle inanıyorum. Dediğim gibi 48 bölüm hatta biraz daha uzun bile yapılıp çok daha güzel bir şeyler çıkarılabilirdi, bence gelmiş geçmiş en güzel anime ünvanını da alırdı(Benim için zaten öyle ama insanların çoğu için de öyle olabilirdi :) ) Remake için de mangakaya bağlı. Eğer animeden farklı işlerse remake gelebilir, gelse süper de olur. Farklı bir şekilde bir daha izlemeyi çok isterim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.