Jump to content

Akame ga Kill Son Tartışma (Manga ve Anime Spolier )

extreme

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konuyu bir guzel portleteyim :D En sevdigim karakter olan Lubbock'un sacma bir yerde olmesi cok uzmustu. Bir de Chelsea'ye yetisememeleri :/ Siz isyanci orgutsunuz ucarak gelirsiniz yav oldu mu boyle

Akame ga Kill bugün yayınlanan bölümle sonlandı.Mangadan farklı giderek anime orjinal ending le bittiği için 2 .sezon olucağını sanmıyorum malesef.     Bana göre mangaya uysalardı daha iyi o

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

• 2 hafta sonra...

Konuyu bir guzel portleteyim :D En sevdigim karakter olan Lubbock'un sacma bir yerde olmesi cok uzmustu. Bir de Chelsea'ye yetisememeleri :/ Siz isyanci orgutsunuz ucarak gelirsiniz yav oldu mu boyle ;-;

Bir de Basbakanin gobeginden cikardigi silah :( Leone sona kadar kaldi diye sevinirken...

Acikcasi seri aylarca etkisinde kalacagim bir seri. Sevdim de galiba. Sadece tam her sey cok guzelken bir yerden bir karakter fiskirmasi ve iki taraftan da birinin olmesi. Ieyasu ve Sayu'nun bu kadar erken olmesi serinin tek tuk eksi yanlari bence. Bunlarin disinda son bolumlerde Run ve Wave'in de bizimkilere destek veriyo gibi olmasi hosuma gitmisti de tam ulkeyi kurduktan sonra serinin bitmesi de hos olmadi. Oy verecek olsam Lubbock'un hatrina 7/10 :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konuyu bir guzel portleteyim :D En sevdigim karakter olan Lubbock'un sacma bir yerde olmesi cok uzmustu. Bir de Chelsea'ye yetisememeleri :/ Siz isyanci orgutsunuz ucarak gelirsiniz yav oldu mu boyle ;-;

Bir de Basbakanin gobeginden cikardigi silah :( Leone sona kadar kaldi diye sevinirken...

Acikcasi seri aylarca etkisinde kalacagim bir seri. Sevdim de galiba. Sadece tam her sey cok guzelken bir yerden bir karakter fiskirmasi ve iki taraftan da birinin olmesi. Ieyasu ve Sayu'nun bu kadar erken olmesi serinin tek tuk eksi yanlari bence. Bunlarin disinda son bolumlerde Run ve Wave'in de bizimkilere destek veriyo gibi olmasi hosuma gitmisti de tam ulkeyi kurduktan sonra serinin bitmesi de hos olmadi. Oy verecek olsam Lubbock'un hatrina 7/10 :D

Bence Ieyasu ve Sayu'nun erken ölmeleri bir dereceydi çünkü Chelsea gibi o kadar tanıtıp sevdirip öldürselerdi daha fena olurdu. Sırf Chelsea öldü diye animeyi bıraktığını söyleyenler gördüm yani :D Leone'yi öldürmek için öldürdüler gerçekten...

Ölene kadar etkisinde kalacağım bir seri :D

Aslında benim zero'su da ilki kadar hoşuma gitti :) Belkide seride Chealse ve Akame'den daha çok söz ettikleri içindir :D

Zero <3 Kurome için Zero'ya da normal seriye de 10/10 veriyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.