Jump to content

Akame ga Kill Son Tartışma (Manga ve Anime Spolier )

extreme

Önerilen İletiler

Valla bilmiyorum şu an ne yorum yapayım, her bölümden sonra içimde böyle bir üzüntü kalınca alışkanlık olmuş, diğer bölümler kadar acıklı olmasa da yine içim bir kötü şu an :(. İkinci sezon ölümü bu kadar abartmayacaklarsa ve çizimleri biraz daha güzelleştirirlerse, (çıkarsa tabi) güzel olur bence.

(dayum'dan Alıntı yapamıyorum şu an sebebini bilmemekle birlikte) Adı Tatsumi bu arada : :P. İlk sorunu bilemem de 2.'si için Tatsumi orda ölmüştür bence, çünkü o kadar net konuşmazlardı yoksa.

genel olarak burdaki ve reddit'teki yorumlara baktığımda mangasının animesinden çok daha iyi olduğuna emin oldum. benim sıkıntım, ben manga okumayı sevmiyorum. gerçi bu seri için bi ayrıcalık yapabilirim çünkü 2. sezon gelmeyeceği belli.

mangası halen devam ediyor değil mi?

Devam ediyor bu arada

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konuyu bir guzel portleteyim :D En sevdigim karakter olan Lubbock'un sacma bir yerde olmesi cok uzmustu. Bir de Chelsea'ye yetisememeleri :/ Siz isyanci orgutsunuz ucarak gelirsiniz yav oldu mu boyle

Akame ga Kill bugün yayınlanan bölümle sonlandı.Mangadan farklı giderek anime orjinal ending le bittiği için 2 .sezon olucağını sanmıyorum malesef.     Bana göre mangaya uysalardı daha iyi o

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

genel olarak burdaki ve reddit'teki yorumlara baktığımda mangasının animesinden çok daha iyi olduğuna emin oldum. benim sıkıntım, ben manga okumayı sevmiyorum. gerçi bu seri için bi ayrıcalık yapabilirim çünkü 2. sezon gelmeyeceği belli.

mangası halen devam ediyor değil mi?

dvm ediyor aylık türkçe çevirisi de var tortuga çeviri grubunda 

Tam olarak öyle :D

Mangasında neyse de animede general budoyu yeniyor ona ne diceksin  manga da üç dört kişi esdeath e kafa tutuyor anca Açıkcası ben en azından tatsumi mine sahnelerini animede grmek isterdim ama atladılar oraları hep

Valla bilmiyorum şu an ne yorum yapayım, her bölümden sonra içimde böyle bir üzüntü kalınca alışkanlık olmuş, diğer bölümler kadar acıklı olmasa da yine içim bir kötü şu an :(. İkinci sezon ölümü bu kadar abartmayacaklarsa ve çizimleri biraz daha güzelleştirirlerse, (çıkarsa tabi) güzel olur bence.

(dayum'dan Alıntı yapamıyorum şu an sebebini bilmemekle birlikte) Adı Tatsumi bu arada : : :P İlk sorunu bilemem de 2.'si için Tatsumi orda ölmüştür bence, çünkü o kadar net konuşmazlardı yoksa.

Devam ediyor bu arada

2.sezon yok çünkü konu bitti  manga gibi gitseydi az biraz yine ümit olurdu ama oda yok direk anime orjinal ending yaptılar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2.sezon yok çünkü konu bitti  manga gibi gitseydi az biraz yine ümit olurdu ama oda yok direk anime orjinal ending yaptılar 

Ben facede de akame ga kill'i biraz takip ediyorum da, ikinci sezon olabilir, bir ihtimal 19dan itibaren mangayla alakalı olacak şekilde devam edebilir diyenler var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben facede de akame ga kill'i biraz takip ediyorum da, ikinci sezon olabilir, bir ihtimal 19dan itibaren mangayla alakalı olacak şekilde devam edebilir diyenler var.

o zaman ova serisi gibi bişey olur zaten 19. bölümden sonra takip etselerde fazla bölüm yok bence öyle bişey manga bitince çıkabilir oda yeniden yapım olur fma gibi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet, bir serinin daha sonuna geldik. Ama arkadaş böyle son olmaz olsun :angry: Merak ediyorum mangaka'nın George R. R. Martin ile akrabalığı kaçıncı dereceden?

Yani bilemiyorum aklıma yazacak fazla bişi gelmiyor. Akame baş rol olduğu halde sürekli Tatsumi üzerinden gitti seri. Son darbeyi Akame yaptı. Açıkçası Night Raid'den 2 kişinin yaşamasına şaşırmadım değil :D Leone'nin ölümü desen bayağı bir zorlama olmuş. O devirde ne de güzel silahmış mübarek. Aklıma direk CS:GO CZ75 geldi.

önceki yorumları okudun mu animeyle manganın alakası yok 19'dan beri animede ölen karakterlerin bazıları mangada hayatta aynı şekilde mangada ölen karakterlerinde bazıları animede hayatta yani sonla ilgili mangakaya değil yapımcıya laf etsen daha iyi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manga okumaya başlamam lazım :unsure: Ama sanırım ilk önce yorumları okumaya başlamam lazım :P

Ama öyle de olsa 19. bölüme kadar olanları mangaka öldürdü  :rolleyes:  Banane, banane mangaka da suçlu :P

eh zaten bu serinin en önemli özelliği karakterlerin çatır çutur ölmesi :D bunu beğenmediysen mangakaya da suçlu diyebilirsin ama en azından çok aceleye getirmiyordu olayı animede son bölümlerde ölüm olmayan bölüm yoktu katliamın dibine vurdular resmen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mangadan zıt gittigi doğru ama manga'dada böyle bir final olmucak değil gerçi aceleye getirilmiş bir final 2.sezon çıkarsa farklı bir senaryodan çıkar animede öldü mangada yaşıyor desemde bir tuhaf hissettim özellikle Esdeath ile Tatsumi'nin sahnesi güzeldi bana göre ama manga sayısıda heycanlı yerde aralarından biri mangada'da ölebilir :) neyse güzel bir finaldi konuyu son anda değiştirmelerine rağmen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet, bir serinin daha sonuna geldik. Ama arkadaş böyle son olmaz olsun :angry: Merak ediyorum mangaka'nın George R. R. Martin ile akrabalığı kaçıncı dereceden?

Yani bilemiyorum aklıma yazacak fazla bişi gelmiyor. Akame baş rol olduğu halde sürekli Tatsumi üzerinden gitti seri. Tatsumi öldü, son darbeyi Akame yaptı. Açıkçası Night Raid'den 2 kişinin yaşamasına şaşırmadım değil :D

Leone'nin ölümü desen bayağı bir zorlama olmuş. O devirde ne de güzel silahmış o öyle. Aklıma direk CS:GO CZ75 geldi.

Mangasına kalsa daha neler görücektik bence silahı filan boşver o devasa teigu filan hiç güzel kurgulanamamış bence inş mangasında da teiguları bu kdr üsten işlemezler ilerde

Özellikle Leone'nin ölümü çok koydu ya. Gereksiz öldü be abi :( Çok zorlama bir ölüm oldu. Niye "Leone ölmeli" diye bi düşünceye kapılmışlar bilemiyorum. Yazık ettiler -_-

Son ana kadar aha en azından leone yaşıyor demiştim :D bende 

mangadan zıt gittigi doğru ama manga'dada böyle bir final olmucak değil gerçi aceleye getirilmiş bir final 2.sezon çıkarsa farklı bir senaryodan çıkar animede öldü mangada yaşıyor desemde bir tuhaf hissettim özellikle Esdeath ile Tatsumi'nin sahnesi güzeldi bana göre ama manga sayısıda heycanlı yerde aralarından biri mangada'da ölebilir :) neyse güzel bir finaldi konuyu son anda değiştirmelerine rağmen

Mangada böle final olabilirde bu kadar aceleye gelmez slow işliyorlar orda hikayeleri buraya gre ama bu kdr yüzeysel  basit olmaz inş

mangada tatsumiyi bile başka boyuta çıkardılar akameye de animedeki gibi bi power up verirler diye düşünüyorum ve edsedesi akame indiricek ^^ yani öyle olması gerekiyor.Mangada inşallah ülkeyi devrimden sonraki halinide gösterirler sonda nolduğunu anlamadık bile  <_< akame nereye gitti najenda ülkede nasıl bi pozisyonda leone neden öldü hiçbişey anlamadık  :mellow: neyse animesine ettiler zaten mangasını okuyun benim okuduğum en güzel mangadır akame ga kill ^^

Mangada daha akamenin kozu bilinmiyor animeyle aynı şey olmayabilir farklı birşeyler görsek fena olmaz aslında .Mangasınd daha detaylı gösterir bence ama final yakındaymış gibi hissetmiyorum ben çünkü seri şu an çok populer öle ekmeğini sürmeden bitirmezler mangayı 

iyide devrim esnasında yaralandı devrim bitti sonra öldü 

çok saçmaydı 

O kadar kurşun yedi irade gücüylede bir yere kadar dayandı :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.