Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero 2nd Season

KuramaUN

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 141
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Aldnoah.Zero 2nd Season Anime Türü : Aksiyon, Mecha, Bilim Kurgu, Uzay Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2015 Çevirmen : Setsuna Düzenle

MyAnimeList'de bilinmiyor olarak gözüküyor, bölüm sayılarında orayı baz aldığımızdan ? koydum :)

Ben de aynısını umuyorum :d Geçen sezondakinden de daha kaliteli ve hızlı çeviri vermeye çalışacağım :D     MAL ı baz aldığımız için öyle koyduk yakında 12 bölüme çeviririz şahsen ben 24 bölümden yana

Posted Images

Anime final verdi ve kalan bölümler hala yok bu büyük bir ayıptır ve animeye karşı bir hakarettir.

Ayıbı hakareti gösteririz normalde de hani bizim forum diye resmi konuşayım biraz. Bekletmekten zevk falan almıyoruz eğer öyle bir düşüncen varsa, o kadar değerli değilsin maalesef. Sana açıklayabilirim normalde niye serinin geciktiğini ama o kadar tuşa basarken harcayacağım efora değeceğini pek zannetmiyorum. En nefret ettiğim sözdür "Buyur kendin çevir." sözü ama bu büyük ayıbı bu hakareti temizlemeyi çok istiyorsan buyur kendin çevir. 

Bunu da bütün böyle kendini bilmez yazılar yazanlar için söylüyorum; her türlü istek, şikayet, öneriye kapımız açık. İsterseniz gelin dünyanın en büyük eleştirisini yapın, üslubunuz düzgün oldukça doğru düzgün bir şekilde cevap alabilirsiniz. Ki eleştiri yapın da, eleştiri olmadan hiç kimse gelişemez. Ancak bir daha bu tarz kendini bilmez, saygısız yorumlarla karşılaşırsam bu sefer uyarmam.

Neyse ki bu seriyi izleyen herkes bu kafayı yaşamıyor dolayısıyla bizim için değerli olan, yaptığımız işe saygılı izleyicilerimiz için durumu izah edeyim. Çevirmen arkadaşın özel hayatıyla ilgili durumlar var, detaya girmeyeceğim. Bu yüzden seri biraz gecikti. Seriyi izleyen ve serinin durumu hakkında bilgi alabilmek için doğru sözcükleri seçen arkadaşlardan özür diliyor, beklediğiniz için teşekkür ediyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayıbı hakareti gösteririz normalde de hani bizim forum diye resmi konuşayım biraz. Bekletmekten zevk falan almıyoruz eğer öyle bir düşüncen varsa, o kadar değerli değilsin maalesef. Sana açıklayabilirim normalde niye serinin geciktiğini ama o kadar tuşa basarken harcayacağım efora değeceğini pek zannetmiyorum. En nefret ettiğim sözdür "Buyur kendin çevir." sözü ama bu büyük ayıbı bu hakareti temizlemeyi çok istiyorsan buyur kendin çevir. 

Bunu da bütün böyle kendini bilmez yazılar yazanlar için söylüyorum; her türlü istek, şikayet, öneriye kapımız açık. İsterseniz gelin dünyanın en büyük eleştirisini yapın, üslubunuz düzgün oldukça doğru düzgün bir şekilde cevap alabilirsiniz. Ki eleştiri yapın da, eleştiri olmadan hiç kimse gelişemez. Ancak bir daha bu tarz kendini bilmez, saygısız yorumlarla karşılaşırsam bu sefer uyarmam.

Neyse ki bu seriyi izleyen herkes bu kafayı yaşamıyor dolayısıyla bizim için değerli olan, yaptığımız işe saygılı izleyicilerimiz için durumu izah edeyim. Çevirmen arkadaşın özel hayatıyla ilgili durumlar var, detaya girmeyeceğim. Bu yüzden seri biraz gecikti. Seriyi izleyen ve serinin durumu hakkında bilgi alabilmek için doğru sözcükleri seçen arkadaşlardan özür diliyor, beklediğiniz için teşekkür ediyoruz.

Sıkıntı yok Fansub işlerinde olur böyle şeyler.Çevirmenimize ve sizlere teşekkür ediyoruz :3 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.