Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero 2nd Season

KuramaUN

Önerilen İletiler

• TAÇE Yetkilisi

Resmi ekleyen

Anime Adı : Aldnoah.Zero 2nd Season

Anime Türü : Aksiyon, Mecha, Bilim Kurgu, Uzay

Bölüm Sayısı : 12 / 12

Yapım Yılı : 2015

Çevirmen : Setsuna

Düzenleme : KuramaUN

Özet; Aldnoah Zero birinci sezonun devamıdır. Hikâye; Mars ve Dünya arasındaki savaşı ve bu savaşın insanlar üzerindeki etkisini anlatıyor. Savaş yaklaşıyor… İki güç yakında birbirleriyle çarpışmaya ve birbirini öldürmeye başlayacak. İnsanlık keskin iki tarafa ayrılmıştır ve artık bir araya gelmesine imkân yoktur. Herkes göstermelik barışı zihnine kazımaya çalışırken, kimsenin aklına bunun bozulabileceği gelmemişti. Çok küçük bir şey buna yeter. Hazırlıklar çoktan tamamlandı. Artık bu sahte barışın sonunu göreceğiz. Ama bu savaşın yaklaştığını ve gidişatını gören biri vardı. Savaşa yakın biri. Güçsüz olduklarının farkındaydı. Bu nedenle yok olacaklarını da biliyordu. “Onca askerle konuştuktan sonra umutsuzluğu gördüm. Yine de, Shinawara’daki insanlar tehlikeyi sezmemişti. Hepsi savaşın kaçınılmaz olduğunu düşündüğü hâlde her günü hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya devam ediyordu. Bütün söyleyebileceğim bu. İnsanlık, bu sahte barışa çok fazla alışarak büyüdü.” İnsanlık savaşmayacaktı çünkü adaletin kendi elinde olduğuna inanıyordu. Savaş da ilân etmeyeceklerdi çünkü zaferlerinden emindiler. Ama insanın savaş istemesinin nedeni çok basittir. Sürdürmek isteyenler oldukça da savaş devam eder. Sadece basit bir nedene ihtiyacımız var. Bu neden için, bütün planlarımız rayına oturacak. Geri çekilmeye olanak yok. Bir kere daha söyleyeceğim; savaş geliyor.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 141
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Aldnoah.Zero 2nd Season Anime Türü : Aksiyon, Mecha, Bilim Kurgu, Uzay Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2015 Çevirmen : Setsuna Düzenle

MyAnimeList'de bilinmiyor olarak gözüküyor, bölüm sayılarında orayı baz aldığımızdan ? koydum :)

Ben de aynısını umuyorum :d Geçen sezondakinden de daha kaliteli ve hızlı çeviri vermeye çalışacağım :D     MAL ı baz aldığımız için öyle koyduk yakında 12 bölüme çeviririz şahsen ben 24 bölümden yana

Posted Images

• TAÇE Yetkilisi

yeni proje hayırlı olsun :D bide bölüm sayısına soru işareti koymuşsun da yine 12 bölüm olmayacak mı ?

MyAnimeList'de bilinmiyor olarak gözüküyor, bölüm sayılarında orayı baz aldığımızdan ? koydum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni proje hayırlı olsun setsuna geçen sezon daki gibi kaliteli çevirilerin içn şimdiden kolay gelsin umarım daha az slaine daha çok ınaholu bir sezon bizi bekler 

Ben de aynısını umuyorum :d Geçen sezondakinden de daha kaliteli ve hızlı çeviri vermeye çalışacağım :D

yeni proje hayırlı olsun :D bide bölüm sayısına soru işareti koymuşsun da yine 12 bölüm olmayacak mı ?

MAL ı baz aldığımız için öyle koyduk yakında 12 bölüme çeviririz şahsen ben 24 bölümden yanayım ama olsun :D

Serhat bunu nedne alıntı yaptım bilmiyorum ama 12 bölüm yazabilirsin :)

yeni proje hayırlı olsun...  Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Çok teşekkür ederim ^^ Projeyle ilgili daha fazla bilgiyi FC de bulabilirsiniz ^^

Aldnoah'ı Sena'nın çevirisi olmadan izlemek mi? Hayır. Bekliyoruz!  ^_^  Şimdiden ellerine sağlık canım. 

Çok teşekkür ederim Zehra'cım <3 :D Ben de sensiz bir Isuca hayal edemiyorum bu sezon :d bekliyoruz ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.